Linex, 16 kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Linex, 16 kapsulas

Zīmols: Linex

8,19€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Linex, 16 kapsulas Linex kapsulas satur trīs dažādu sugu dzīvotspējīgas liofilizētas pienskābās baktērijas, kuras ir daļa no normālās zarnu floras un ir iesaistītas zarnu mikrofloras radīšanā un tās līdzsvara un funkcijas uzturēšanā. Linex kapsulas lieto kā profilaktisku līdzekli vai palīglīdzekli caurejas, meteorisma un citu gremošanas traucējumu gadījumos, kad to iemesls ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

AS Citadele banka
Luminor Bank AS
Revolut Bank UAB
SEB Banka AS
Swedbank AS
Google Pay
Apple Pay
mastercard
visa

Par produktu

Linex, 16 kapsulas Linex kapsulas satur trīs dažādu sugu dzīvotspējīgas liofilizētas pienskābās baktērijas, kuras ir daļa no normālās zarnu floras un ir iesaistītas zarnu mikrofloras radīšanā un tās līdzsvara un funkcijas uzturēšanā. Linex kapsulas lieto kā profilaktisku līdzekli vai palīglīdzekli caurejas, meteorisma un citu gremošanas traucējumu gadījumos, kad to iemesls ir: gremošanas trakta vīrusu un baktēriju infekcijas zīdaiņiem, bērniem un pusaudžiem (piemēram, rotavīrusu infekcija, ceļotāju caureja) terapija ar plaša spektra antibiotiskajiem un ķīmijterapeitiskajiem līdzekļiem, vēdera dobuma un iegurņa orgānu apstarošana.
sastāvs
Aktīvās vielas: 1,2 x 107 KVV liofilizētu dzīvotspējīgu pienskābo baktēriju:Lactobacillus acidophilus (sp. L. gasseri), Bifidobacterium infantis, Enterococcus faecium. 
lietošana
Zīdaiņiem un bērniem līdz 2 gadu vecumam: pa vienai kapsulai trīs reizes dienā. 2 - 12 gadus veciem bērniem: pa 1 - 2 kapsulām trīs reizes dienā. Pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma: pa divām kapsulām trīs reizes dienā. Bērniem, kuri jaunāki par 6 gadiem, ārstēt caureju bez ārsta uzraudzības nav atļauts. Ja bērns nespēj vai nemāk norīt kapsulu, tā ir jāatver, saturs jāizber karotē un jāsamaisa ar nelielu daudzumu šķidruma. 
ražotājs

Sandoz d. d., Slovēnija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 70 reizes