Lioton gels 1000 SV/g, 50 g | internetaptieka.lv
Lioton gels 1000 SV/g, 50 g | internetaptieka.lv
Lioton gels 1000 SV/g, 50 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Lioton gels 1000 SV/g, 50 g

10,00€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Lioton ir pieejams kā gels lietošanai uz ādas. Uzklājot uz skartajām vietām, heparīns novērš trombu veidošanos virspusējās vēnās, uzlabo vietējo mikrocirkulāciju un mazina pietūkumu. Lioton 1000 SV/g gelu lieto šādos gadījumos: lai ārstētu virspusējo vēnu slimību simptomus (piemēram, tos, kas raksturīgi varikozām vēnām); lai novērstu varikozu vēnu komplikācijas (trombu veidošanos ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau 22. aprīlī

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Lioton ir pieejams kā gels lietošanai uz ādas. Uzklājot uz skartajām vietām, heparīns novērš trombu veidošanos virspusējās vēnās, uzlabo vietējo mikrocirkulāciju un mazina pietūkumu. Lioton 1000 SV/g gelu lieto šādos gadījumos: lai ārstētu virspusējo vēnu slimību simptomus (piemēram, tos, kas raksturīgi varikozām vēnām); lai novērstu varikozu vēnu komplikācijas (trombu veidošanos skartajās vēnās ar vēnu sieniņu iekaisumu vai bez tā, kā arī čūlas, kas veidojas ādā varikozo vēnu apvidū); lai ārstētu vēnu sieniņu iekaisumu pēc ķirurģiskas operācijas, lai mazinātu simptomus pēc vēnu operācijas (piemēram, asinsizplūdumus un pietūkumu); lai mazinātu locītavu un muskuļu pietūkumu un asinsizplūdumus tajos traumu un sastiepumu gadījumā. Lioton 1000 SV/g gelu var lietot atsevišķi, kad indicēta lokāla terapija vai kombinācijā ar sistēmiski lietojamiem līdzekļiem (tie ietekmē visu organismu).

sastāvs

Heparīna nātrija sāls (heparinum natricum): 1000 SV (starptautisko vienību) vienā gramā gela. 

lietošana
Lioton 1000 SV/g gels ir paredzēts lietošanai uz veselas ādas. Uzklājiet gelu (3 – 10 centimetrus garu no tūbas izspiestu gela svītru) uz skartā apvidus 1 – 3 reizes dienā un viegli pamasējiet. Ja pēc 7 dienām simptomi pastiprinās vai nemazinās, Jums jāsazinās ar ārstu. 
ražotājs

A.Menarini Manufacturing Logistics and Services, Itālija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 149 reizes