LOMEXIN 600 mg, 1 mīkstā vaginālā kapsula | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

LOMEXIN 600 mg, 1 mīkstā vaginālā kapsula

Zīmols: LOMEXIN

Drīz būs

Lomexin satur aktīvo vielu fentikonazola nitrātu. Tas ir pretsēnīšu līdzeklis, kas īpaši efektīvs pret Candida albicans.Lomexin lieto, lai ārstētu vaginālu infekciju, kas pazīstama kā vagināla kandidoze (maksts piena sēnīte) pusaudzēm, kas vecākas par 16 gadiem, un pieaugušām sievietēm. Sievietēm, kas vecākas par 60 gadiem, pirms Lomexin lietošanas nepieciešama iepriekšēja konsultācija ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau 27. maijā

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Lomexin satur aktīvo vielu fentikonazola nitrātu. Tas ir pretsēnīšu līdzeklis, kas īpaši efektīvs pret Candida albicans.Lomexin lieto, lai ārstētu vaginālu infekciju, kas pazīstama kā vagināla kandidoze (maksts piena sēnīte) pusaudzēm, kas vecākas par 16 gadiem, un pieaugušām sievietēm. Sievietēm, kas vecākas par 60 gadiem, pirms Lomexin lietošanas nepieciešama iepriekšēja konsultācija ar ārstu.Lomexin vaginālās kapsulas paredzētas tikai lietošanai makstī.

sastāvs

Aktīvā viela ir fentikonazola nitrāts. Katra mīkstā vaginālā kapsula satur 600 mg fentikonazola nitrāta.   

lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts, vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Lomexin vaginālā kapsula paredzēta tikai vaginālai lietošanai. Nenorijiet to.Vaginālā kapsula jāievieto pēc iespējas dziļi makstī vienu reizi dienā (vakarā pirms gulētiešanas).Ja lietojat Lomexin 600 mg mīkstās vaginālās kapsulas, ieteicamā deva ir viena mīkstā 600 mg vaginālā kapsula vakarā pirms gulētiešanas kā vienreizēja deva. Ja simptomi nepāriet, pēc trim dienām var lietot otru devu.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 451 reizes