Lopacut 2 mg, 10 tabletes | internetaptieka.lv
Lopacut 2 mg, 10 tabletes | internetaptieka.lv
Lopacut 2 mg, 10 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Lopacut Loperamīds 2 mg, 10 tabletes

Zīmols: Lopacut

3,40€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Lopacut tabletes 2 mg, 10 tabletes Lopacut satur loperamīda hidrohlorīdu. Tas pieder zāļu grupai, ko sauc par pretcaurejas līdzekļiem. Lopacut lieto: pēkšņas, īslaicīgas (akūtas) caurejas simptomu mazināšanai pieaugušajiem un pusaudžiem no 12 gadu vecuma. Lietojot Lopacut, izkārnījumi kļūst cietāki un vēdera izeja retāka. Ārsts var ordinēt šīs zāles arī citos ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Lopacut tabletes 2 mg, 10 tabletes Lopacut satur loperamīda hidrohlorīdu. Tas pieder zāļu grupai, ko sauc par pretcaurejas līdzekļiem. Lopacut lieto: pēkšņas, īslaicīgas (akūtas) caurejas simptomu mazināšanai pieaugušajiem un pusaudžiem no 12 gadu vecuma. Lietojot Lopacut, izkārnījumi kļūst cietāki un vēdera izeja retāka. Ārsts var ordinēt šīs zāles arī citos gadījumos. Ja pēc 2 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.

sastāvs

Aktīvās vielas: Aktīvā viela ir loperamīda hidrohlorīds (loperamidi hydrochloridum), 2 mg vienā tabletē. 

lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Lietošana pieaugušajiem un pusaudžiem no 12 gadu vecumaSākuma deva ir 2 tabletes, pēc tam pa 1 tabletei pēc katras šķidras vēdera izejas, bet ne ātrāk kā 2-3 stundas pēc sākuma devas lietošanas. Maksimālā dienas deva pieaugušajiem ir 6 tabletes (maksimālā dienas deva ir 12 mg), bet pusaudžiem 4 tabletes (maksimālā dienas deva ir 8 mg). Nevajadzētu lietot Lopacut ilgāk par 2 dienām bez konsultācijas ar ārstu. Ja esat lietojis Lopacut vairāk nekā noteiktsJa esat lietojis pārāk daudz Lopacut, nekavējoties sazinieties ar ārstu vai slimnīcu, lai uzzinātu, kā rīkoties. Simptomi var būt šādi: paātrināta sirdsdarbība, neregulāra sirdsdarbība, sirdsdarbības izmaiņas (šiem simptomiem var būt potenciāli smagas, dzīvībai bīstamas sekas), muskuļu stīvums, nekoordinētas kustības, miegainība, apgrūtināta urinēšana vai vāja elpošana. Bērni uz Lopacut lielā daudzumā reaģē spēcīgāk nekā pieaugušie. Ja bērns lietojis pārāk lielu devu vai viņam parādās jebkurš no iepriekš minētajiem simptomiem, nekavējoties sazinieties ar ārstu. Ja esat aizmirsis lietot LopacutNelietojiet dubultu devu, lai aizvietotu aizmirsto devu. Ja Jums ir kādi jautājumi par šo zāļu lietošanu, jautājiet ārstam vai farmaceitam.  
ražotājs

Vitabalans Oy, Somija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 312 reizes