Loratin 10mg, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Loratin 10mg, 30 tabletes

Zīmols: Loratin

10,90€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Loratin pieder pie antihistamīna grupas medikamentiem. Zāles bloķē histamīnareceptorus, tādējādi izpaužas tā pretalerģiskā darbība.Loratin tiek lietots zemāk minēto slimību simptomātiskai ārstēšanai: alerģisks rinīts (piem., siena drudzis) ar tādiem simptomiem kā šķaudīšana, izdalījumi no deguna, deguna niezēšana, kā arī acu niezēšana un dedzināšana, hroniska idiopātiska nātrene ar ādas niezēšanu, apsārtumu un ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Loratin pieder pie antihistamīna grupas medikamentiem. Zāles bloķē histamīnareceptorus, tādējādi izpaužas tā pretalerģiskā darbība.Loratin tiek lietots zemāk minēto slimību simptomātiskai ārstēšanai: alerģisks rinīts (piem., siena drudzis) ar tādiem simptomiem kā šķaudīšana, izdalījumi no deguna, deguna niezēšana, kā arī acu niezēšana un dedzināšana, hroniska idiopātiska nātrene ar ādas niezēšanu, apsārtumu un izsitumiem.
sastāvs
Aktīvā viela ir loratadīns.  Katra tablete satur 10 mg loratadīna. Citas sastāvdaļas ir laktoze, magnija stearāts, kukurūzas ciete, koloidāls bezūdens silīcija dioksīds.Norāde cukura diabēta slimniekiemNorāde cukura diabēta slimniekiem: 1 tablete satur mazāk nekā 0,01 ogļhidrātu maizes vienību.
lietošana
DevasPieaugušajiem10 mg vienu reizi dienā (pa vienai tabletei vienu reizi dienā). Tableti ir atļauts lietot neatkarīgi no ēdienreizēm.Pacienti ar smagiem aknu darbības traucējumiem Pieaugušajiem, kuru ķermeņa masa pārsniedz 30 kg, ieteicamā sākumdeva ir 10 mg katru otro dienu.Gados vecākiem pacientiem, kā arī pacientiem ar nieru darbības traucējumiem devas pielāgošana nav nepieciešama.Lietošanas veids un ilgumsTabletes jānorij, nesakožot un uzdzerot šķidrumu.Ārstējošais ārsts nosaka zāļu lietošanas ilgumu. Lietošana gados vecākiem pacientiem un pacientiem ar pavājinātu aknu/nieru darbībuGados veciem pacientiem un pacientiem ar pavājinātu aknu/nieru darbību ir palielināta nevēlamu CNS reakciju rašanās iespējamība. Tādēļ šiem pacientiem tādas blakusparādības kā miegainība var attīstīties, lietojot pat ieteikto devu.Lietošana bērniem un pusaudžiemLietošana bērniem, kas jaunāki par 2 gadiemPatreiz nav pieejami dati par loratadīnu panesamību un efektivitāti bērniem, kas jaunāki par 2 gadiem. Tādēļ ārstēšana ar loratadīnu nav ieteicama.DevasBērniem no 12 gadu vecuma10 mg vienu reizi dienā (pa vienai tabletei vienu reizi dienā). Tableti ir atļauts lietot neatkarīgi no ēdienreizēm.2 - 12 gadus veciem bērniem,kuru ķermeņa masa pārsniedz 30 kg10 mg vienu reizi dienā (pa vienai tabletei vienu reizi dienā);kuru ķermeņa masa ir 30 kg vai mazākpa ½ tabletei vienu reizi dienā (atbilst 5 mg loratadīna).Pacienti ar smagiem aknu darbības traucējumiem Bērniem, kuru ķermeņa masa pārsniedz 30 kg, ieteicamā sākumdeva ir 10 mg katru otro dienu, bet bērniem, kuru ķermeņa masa ir 30 kg vai mazāk – 5 mg katru otro dienu. Pirms zāļu lietošanas konsultējieties ar ārstu, farmaceitu vai medicīnas māsu.Lietošanas veids un ilgumsTabletes jānorij, nesakožot un uzdzerot šķidrumu.Ārstējošais ārsts nosaka zāļu lietošanas ilgumu.
ražotājs

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 191 reizes