Lošadinaja Sila šampūns krāsotiem matiem, 500 ml | internetaptieka.lv
Lošadinaja Sila šampūns krāsotiem matiem, 500 ml | internetaptieka.lv
Lošadinaja Sila šampūns krāsotiem matiem, 500 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Lošadinaja Sila šampūns krāsotiem matiem, 500 ml

13,55€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Šampūns nodrošina profesionālu, ļoti kvalitatīvu, higiēnisku kopšanu krāsotiem matiem, kā arī ķīmiski un termiski bojātiem un ikdienas ieveidošanā bojātiem matiem. Speciāli iztrādāta formula rūpīgi attīra matus un galvas ādu, vienlaicīgi risinot matu izkrišanas problēmu (mati kļūst plānāki), veicina to stiprināšanu un atjaunošanos, piešķir matiem blīvumu, apjomu, elastīgumu, veselīgu mirdzumu un ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Šampūns nodrošina profesionālu, ļoti kvalitatīvu, higiēnisku kopšanu krāsotiem matiem, kā arī ķīmiski un termiski bojātiem un ikdienas ieveidošanā bojātiem matiem. Speciāli iztrādāta formula rūpīgi attīra matus un galvas ādu, vienlaicīgi risinot matu izkrišanas problēmu (mati kļūst plānāki), veicina to stiprināšanu un atjaunošanos, piešķir matiem blīvumu, apjomu, elastīgumu, veselīgu mirdzumu un koptu izskatu. šampūnu ir viegli izskalot, tam piemīt patīkama, svaiga smarža un neitrāls PH līmenis, kas ir piemērots cilvēka galvas ādai. Lietošanas rekomendācijas: krāsotiem matiem; ilgviļņu bojātiem matiem; temiski bojātiem matiem; ikdienas ieveidošanā bojatiem matiem.

sastāvs

Kolagēns -  atjauno mata struktūru visā tā garumā, izlīdzina keramīda plāksnītes, mitrina un aizsargā mata  mata serdes čaulu, padara matus elatīgus. Lanolīns – aizsargā ādu un matus no izžūšanas, ja tie tiek pārāk  bieži mazgāti, saglabā to dabisko aizsardzību. Biotīns -  iedarbojas pret matu izkrišanu, spēcina, stimulē to augšanu. Elastīns –  olbaltumviela, kas atbild par saistaudu elastību. Elastīns veido „ elpojošu” matu plēvīti, kas kavē mitruma iztvaikošanu un kontrolē ādas tauku veidošanos. Arginīns - aminoskābe, kas atjauno mata iekšējo struktūru kutikulas līmenī. Aizsargā matus no lūšanas un šķelsanās. Palīdz uzlabot asinspiegādi mata sīpolam, tādējādi veicinot mata augšanu. 

lietošana
Ieziest šampūnu mitros matos, saputot ar masējošām kustībām un  rūpīgi izskalot. Nepieciešamības gadījumā procedūru atkārtot.
ražotājs

Krasota i zdorovje, Krievija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 30 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi