Product
Thumb
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Acis, Deguns, Ausis

OTRINAZIL sprejs 0,1%, 10 ml

Eur 5,12 10 ml
daudzums

Otrinazil ir deguna aerosols. Otrinazil satur aktīvo vielu ksilometazolīna hidrohlorīdu, kas sašaurina deguna gļotādas asinsvadus un tādējādi samazina tās tūsku. Otrinazil satur arī aktīvo vielu dekspantenolu, kas ir vitamīna pantotēnskābes atvasinājums. Tas veicina brūču dzīšanu un aizsargā deguna gļotādu. Otrinazil lieto pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma: Lai samazinātu deguna ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu

Otrinazil ir deguna aerosols. Otrinazil satur aktīvo vielu ksilometazolīna hidrohlorīdu, kas sašaurina deguna gļotādas asinsvadus un tādējādi samazina tās tūsku. Otrinazil satur arī aktīvo vielu dekspantenolu, kas ir vitamīna pantotēnskābes atvasinājums. Tas veicina brūču dzīšanu un aizsargā deguna gļotādu. Otrinazil lieto pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma: Lai samazinātu deguna gļotādas tūsku rinīta gadījumā un kā palīglīdzekli ādas un gļotādas brūču dzīšanai, lai atvieglotu stāvokli deguna gļotādas iekaisuma (vazomotora rinīta) gadījumā un lai ārstētu deguna aizlikumu pēc deguna operācijas; lai samazinātu deguna gļotādas tūsku rinīta, kas saistīts ar akūtu deguna blakusdobumu iekaisumu (rinosinusītu), gadījumā.

sastāvs

Aktīvās vielas ir ksilometazolīna hidrohlorīds un dekspantenols.Vienā aerosola izsmidzinājumā ir 0,1 ml šķīduma, kas satur 0,1 mg ksilometazolīna hidrohlorīda un 5,0 mg dekspantenola.

lietošana
Pieaugušajiem un pusaudžiem, ja vien ārsts nav rekomendējis citādi, pa vienam Otrinazil izsmidzinājumam katrā nāsī līdz 3 reizēm dienā pēc nepieciešamības. Izsmidzinājumu daudzums ir atkarīgs no individuālās jutības un klīniskās atbildes reakcijas. Nepārsniegt 3 izsmidzinājumus dienā katrā nāsī. Otrinazil ir deguna aerosola šķīdums lietošanai degunā.1. Noņemiet aizsargvāciņu no izsmidzinātāja uzgaļa.Iztīriet deguna dobumu. 2. Pirmreizējās aerosola lietošanas gadījumā, izsmidziniet gaisā trīs reizes, līdz parādās vienmērīgs izsmidzinājums. Šo soli vairs nav jāatkārto nākamajās lietošanas reizēs. Vienreiz uzpildīts, izsmidzinātājs būs piepildīts ar nepieciešamo zāļu devu visu ārstēšanas laiku. Ja aerosola deva netiek pilnībā izsmidzināta vai tas nav lietots dažas dienas, pirms atkārtotas lietošanas izsmidzinātājs jānospiež divas reizes, lai tas piepildītos ar nepieciešamo zāļu devu. 3. Iztīriet deguna dobumu. 4. Turiet pudelīti vertikālā stāvoklī ar īkšķi pudelītes apakšpusē un izsmidzinātāju starp diviem pirkstiem. 5. Nedaudz noliecieties uz priekšu un ievietojiet izsmidzinātāja uzgali nāsī. 6. Izsmidzināšanai jānotiek vienlaicīgi ar ieelpas veikšanu caur degunu. To pašu atkārtojiet otrā nāsī. 7. Noslaukiet izsmidzinātāja uzgali un uzlieciet aizsargvāciņu uzreiz pēc lietošanas. 8. Lai izvairītos no iespējamas infekcijas izplatīšanās, šo aerosolu drīkst lietot tikai viena persona.
ražotājs

GlaxoSmithKline Dungarvan Ltd, Īrija

Skatīt reģistros