OTRINAZIL sprejs 0,1%, 10 ml | internetaptieka.lv
OTRINAZIL sprejs 0,1%, 10 ml | internetaptieka.lv
OTRINAZIL sprejs 0,1%, 10 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

OTRINAZIL sprejs 0,1%, 10 ml

Zīmols: OTRINAZIL

6,97€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Otrinazil ir deguna aerosols. Otrinazil satur aktīvo vielu ksilometazolīna hidrohlorīdu, kas sašaurina deguna gļotādas asinsvadus un tādējādi samazina tās tūsku. Otrinazil satur arī aktīvo vielu dekspantenolu, kas ir vitamīna pantotēnskābes atvasinājums. Tas veicina brūču dzīšanu un aizsargā deguna gļotādu. Otrinazil lieto pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma: Lai samazinātu deguna ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Otrinazil ir deguna aerosols. Otrinazil satur aktīvo vielu ksilometazolīna hidrohlorīdu, kas sašaurina deguna gļotādas asinsvadus un tādējādi samazina tās tūsku. Otrinazil satur arī aktīvo vielu dekspantenolu, kas ir vitamīna pantotēnskābes atvasinājums. Tas veicina brūču dzīšanu un aizsargā deguna gļotādu. Otrinazil lieto pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma: Lai samazinātu deguna gļotādas tūsku rinīta gadījumā un kā palīglīdzekli ādas un gļotādas brūču dzīšanai, lai atvieglotu stāvokli deguna gļotādas iekaisuma (vazomotora rinīta) gadījumā un lai ārstētu deguna aizlikumu pēc deguna operācijas; lai samazinātu deguna gļotādas tūsku rinīta, kas saistīts ar akūtu deguna blakusdobumu iekaisumu (rinosinusītu), gadījumā.
sastāvs
Aktīvās vielas ir ksilometazolīna hidrohlorīds un dekspantenols.Vienā aerosola izsmidzinājumā ir 0,1 ml šķīduma, kas satur 0,1 mg ksilometazolīna hidrohlorīda un 5,0 mg dekspantenola.
lietošana
Pieaugušajiem un pusaudžiem, ja vien ārsts nav rekomendējis citādi, pa vienam Otrinazil izsmidzinājumam katrā nāsī līdz 3 reizēm dienā pēc nepieciešamības. Izsmidzinājumu daudzums ir atkarīgs no individuālās jutības un klīniskās atbildes reakcijas. Nepārsniegt 3 izsmidzinājumus dienā katrā nāsī.Otrinazil ir deguna aerosola šķīdums lietošanai degunā.1. Noņemiet aizsargvāciņu no izsmidzinātāja uzgaļa.Iztīriet deguna dobumu. 2. Pirmreizējās aerosola lietošanas gadījumā, izsmidziniet gaisā trīs reizes, līdz parādās vienmērīgs izsmidzinājums. Šo soli vairs nav jāatkārto nākamajās lietošanas reizēs. Vienreiz uzpildīts, izsmidzinātājs būs piepildīts ar nepieciešamo zāļu devu visu ārstēšanas laiku. Ja aerosola deva netiek pilnībā izsmidzināta vai tas nav lietots dažas dienas, pirms atkārtotas lietošanas izsmidzinātājs jānospiež divas reizes, lai tas piepildītos ar nepieciešamo zāļu devu. 3. Iztīriet deguna dobumu. 4. Turiet pudelīti vertikālā stāvoklī ar īkšķi pudelītes apakšpusē un izsmidzinātāju starp diviem pirkstiem. 5. Nedaudz noliecieties uz priekšu un ievietojiet izsmidzinātāja uzgali nāsī. 6. Izsmidzināšanai jānotiek vienlaicīgi ar ieelpas veikšanu caur degunu. To pašu atkārtojiet otrā nāsī. 7. Noslaukiet izsmidzinātāja uzgali un uzlieciet aizsargvāciņu uzreiz pēc lietošanas. 8. Lai izvairītos no iespējamas infekcijas izplatīšanās, šo aerosolu drīkst lietot tikai viena persona.
ražotājs

GlaxoSmithKline Dungarvan Ltd, Īrija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 54 reizes