Septanazal deguna aerosols pieaugušajiem, 10 ml
Septanazal deguna aerosols pieaugušajiem, 10 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Acis, Deguns, Ausis

Septanazal deguna aerosols pieaugušajiem, 10 ml

Eur 4,60 10 ml
daudzums
Septanazal deguna aerosols pieaugušajiem, 1mg/50mg/ml, 10 ml. Septanazal pieaugušajiem deguna aerosols satur ksilometazolīna hidrohlorīdu un dekspantenolu. Ksilometazolīna hidrohlorīds strauji sašaurina deguna gļotādas asinsvadus un mazina tās pietūkumu un gļotu izdalīšanos. Tā mazinās aizliktā deguna sajūta. Dekspantenols ir vitamīna pantotēnskābes, kas veicina deguna gļotādas dzīšanu un aizsardzību, atvasinājums. Septanazal pieaugušajiem lieto ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Septanazal deguna aerosols pieaugušajiem, 1mg/50mg/ml, 10 ml. Septanazal pieaugušajiem deguna aerosols satur ksilometazolīna hidrohlorīdu un dekspantenolu. Ksilometazolīna hidrohlorīds strauji sašaurina deguna gļotādas asinsvadus un mazina tās pietūkumu un gļotu izdalīšanos. Tā mazinās aizliktā deguna sajūta. Dekspantenols ir vitamīna pantotēnskābes, kas veicina deguna gļotādas dzīšanu un aizsardzību, atvasinājums. Septanazal pieaugušajiem lieto, lai: mazinātu deguna gļotādas pietūkumu gļotādas iekaisuma (rinīta) gadījumā un lai veicinātu deguna gļotādas bojājumu dzīšanu, mazinātu nealerģisku deguna gļotādas iekaisumu (vazomotoru rinītu), ārstētu apgrūtinātu elpošanu caur degunu pēc deguna operācijas. Šīs zāles paredzētas lietošanai pieaugušajiem un skolas vecuma bērniem no 6 gadu vecuma.
sastāvs
Aktīvās vielas: Ksilometazolīna hidrohlorīds un dekspantenols. 
lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ieteicamā deva pieaugušajiem ir pa vienai izsmidzināmai devai katrā nāsī līdz 3 reizēm dienā atbilstoši nepieciešamībai. Deva atkarīga no individuālās jutības un klīniskās efektivitātes. Nelietojiet šīs zāles ilgāk par 7 dienām. Lietošanu drīkst atsākt tikai pēc dažu dienu pārtraukuma. 
ražotājs

KRKA, d.d., Novo mesto, Slovēnija

Skatīt reģistros