Septanazal deguna aerosols bērniem, 10 ml | internetaptieka.lv
Septanazal deguna aerosols bērniem, 10 ml | internetaptieka.lv
Septanazal deguna aerosols bērniem, 10 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Septanazal deguna aerosols bērniem, 10 ml

Zīmols: Septanazal

6,15€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Septanazal deguna aerosols bērniem, 0. 5mg/50mg/ml, 10 ml. Septanazal bērniem deguna aerosols satur aktīvās vielas ksilometazolīna hidrohlorīdu un dekspantenolu. Ksilometazolīna hidrohlorīds strauji sašaurina deguna gļotādas asinsvadus un mazina tās pietūkumu un gļotu izdalīšanos. Tā mazinās aizliktā deguna sajūta. Dekspantenols ir vitamīna pantotēnskābes, kas veicina deguna gļotādas dzīšanu un aizsardzību, atvasinājums ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Septanazal deguna aerosols bērniem, 0. 5mg/50mg/ml, 10 ml. Septanazal bērniem deguna aerosols satur aktīvās vielas ksilometazolīna hidrohlorīdu un dekspantenolu. Ksilometazolīna hidrohlorīds strauji sašaurina deguna gļotādas asinsvadus un mazina tās pietūkumu un gļotu izdalīšanos. Tā mazinās aizliktā deguna sajūta. Dekspantenols ir vitamīna pantotēnskābes, kas veicina deguna gļotādas dzīšanu un aizsardzību, atvasinājums. Septanazal bērniem lieto, lai: mazinātu deguna gļotādas pietūkumu rinīta gadījumā un lai veicinātu deguna gļotādas bojājumu dzīšanu, mazinātu nealerģisku deguna gļotādas iekaisumu (vazomotoru rinītu), ārstētu apgrūtinātu elpošanu caur degunu pēc deguna operācijas. Šīs zāles paredzētas lietošanai bērniem no 2 līdz 6 gadu vecumam.

sastāvs

Aktīvās vielas: Ksilometazolīna hidrohlorīds un dekspantenols.Katrs deguna aerosola, šķīduma mililitrs satur 0,5 mg ksilometazolīna hidrohlorīda un 50 mg dekspantenola.Vienā izsmidzināmā devā ir 0,1 ml deguna aerosola, šķīduma, kas satur 0,05 mg ksilometazolīna hidrohlorīda un 5,0 mg dekspantenola. 

lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Ieteicamā deva bērniem no 2 līdz 6 gadu vecumā ir pa vienai izsmidzināmai devai katrā nāsī līdz 3 reizēm dienā atbilstoši nepieciešamībai. Deva atkarīga no individuālās jutības un klīniskās efektivitātes.Lietošanas ilgumsParasti ārstēšanas ilgums ar šīm zālēm nedrīkst pārsniegt 7 dienas. Tomēr par lietošanas ilgumu bērniem vienmēr jākonsultējas ar ārstu.Atkārtotu lietošanu drīkst atsākt tikai pēc dažu dienu pārtraukuma. 
ražotājs

KRKA, d.d., Novo mesto, Slovēnija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 115 reizes