Product
Thumb
Gremošanas sistēma

Duphalac mikstūra, 200 ml

Eur 5,94 200 ml
daudzums

Duphalac mikstūra, 200 ml Duphalac satur caureju veicinošu līdzekli, ko sauc par laktulozi. Saistot ūdeni zarnās, tas mīkstina un atvieglo vēdera izeju. Laktuloze organismā neuzsūcas. Duphalac lieto aizcietējuma ārstēšanai (neregulāra zarnu darbība, cieti un sausi izkārnījumi), lai veicinātu mīkstu vēdera izeju. Piemēram:ja Jums ir hemoroīdi;ja Jums ir veiktas ķirurģiskas operācijas. Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu

Duphalac mikstūra, 200 ml

 

Duphalac satur caureju veicinošu līdzekli, ko sauc par laktulozi. Saistot ūdeni zarnās, tas mīkstina un atvieglo vēdera izeju. Laktuloze organismā neuzsūcas.

 

Duphalac lieto aizcietējuma ārstēšanai (neregulāra zarnu darbība, cieti un sausi izkārnījumi), lai veicinātu mīkstu vēdera izeju. Piemēram:

  • ja Jums ir hemoroīdi;
  • ja Jums ir veiktas ķirurģiskas operācijas taisnajā vai resnajā zarnā.

 

Duphalac lieto, lai ārstētu aknu encefalopātiju (aknu slimība, kas izraisa apjukumu, trīci, samazinātu apziņas līmeni, tai skaitā komu).

 

sastāvs
Aktīvās vielas: Aktīvā viela ir laktuloze.
Viena paciņa Duphalac šķīduma iekšķīgai lietošanai satur 15 ml, kas ir ekvivalenti 10 g laktulozes.
Viens ml Duphalac šķīduma iekšķīgai lietošanai satur 667 mg laktulozes.
Duphalac nesatur citas palīgvielas. Taču nelielā daudzumā tas var saturēt citus cukurus, piemēram, laktozi, galaktozi, epilaktozi un fruktozi.

 


lietošana
Lietojiet devu katru dienu vienā un tajā pašā laikā. Norijiet nekavējoties. Neturiet mutē. Jūs varat lietot Duphalac šķīdumu iekšķīgai lietošanai neatšķaidītā veidā vai atšķaidītu kādā šķīdumā. Ja lietojat Duphalac, kas ir pudelēs, izmantojiet pievienoto mērglāzi. Ja lietojat Duphalac, kas ir paciņās pa 15 ml, noplēsiet paciņas augšējo stūri un nekavējoties izlietojiet saturu.

Pieaugušie un pusaudži 15 - 45 ml, atbilst 1 - 3 paciņām.

Bērni (7 - 14 gadi) 15 ml, atbilst 1 paciņai.

Bērni (1 - 6 gadi) 5 - 10 ml.

Zīdaiņi līdz 1 gadam līdz 5 ml.

 

ražotājs

Abbott Biologicals B.V., Nīderlande

Skatīt reģistros