Duphalac mikstūra, 1000 ml
Duphalac mikstūra, 1000 ml
Duphalac mikstūra, 1000 ml
Duphalac mikstūra, 1000 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Gremošanas sistēma

Duphalac mikstūra, 1000 ml

Eur 16,78 1000 ml
daudzums

Duphalac mikstūra, 1000 ml. Duphalac satur caureju veicinošu līdzekli, ko sauc par laktulozi. Saistot ūdeni zarnās, tas mīkstina un atvieglo vēdera izeju. Laktuloze organismā neuzsūcas. Duphalac lieto aizcietējuma ārstēšanai (neregulāra zarnu darbība, cieti un sausi izkārnījumi), lai veicinātu mīkstu vēdera izeju. Piemēram: ja Jums ir hemoroīdi; ja Jums ir veiktas ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu

Duphalac mikstūra, 1000 ml. Duphalac satur caureju veicinošu līdzekli, ko sauc par laktulozi. Saistot ūdeni zarnās, tas mīkstina un atvieglo vēdera izeju. Laktuloze organismā neuzsūcas. Duphalac lieto aizcietējuma ārstēšanai (neregulāra zarnu darbība, cieti un sausi izkārnījumi), lai veicinātu mīkstu vēdera izeju. Piemēram: ja Jums ir hemoroīdi; ja Jums ir veiktas ķirurģiskas operācijas taisnajā vai resnajā zarnā. Duphalac lieto, lai ārstētu aknu encefalopātiju (aknu slimība, kas izraisa apjukumu, trīci, samazinātu apziņas līmeni, tai skaitā komu).

sastāvs

Aktīvās vielas: Aktīvā viela ir laktuloze.Viena paciņa Duphalac šķīduma iekšķīgai lietošanai satur 15 ml, kas ir ekvivalenti 10 g laktulozes.Viens ml Duphalac šķīduma iekšķīgai lietošanai satur 667 mg laktulozes.Duphalac nesatur citas palīgvielas. Taču nelielā daudzumā tas var saturēt citus cukurus, piemēram, laktozi, galaktozi, epilaktozi un fruktozi. 

lietošana
Lietojiet devu katru dienu vienā un tajā pašā laikā. Norijiet nekavējoties. Neturiet mutē. Jūs varat lietot Duphalac šķīdumu iekšķīgai lietošanai neatšķaidītā veidā vai atšķaidītu kādā šķīdumā. Ja lietojat Duphalac, kas ir pudelēs, izmantojiet pievienoto mērglāzi. Ja lietojat Duphalac, kas ir paciņās pa 15 ml, noplēsiet paciņas augšējo stūri un nekavējoties izlietojiet saturu.Pieaugušie un pusaudži 15 - 45 ml, atbilst 1 - 3 paciņām.Bērni (7 - 14 gadi) 15 ml, atbilst 1 paciņai.Bērni (1 - 6 gadi) 5 - 10 ml.Zīdaiņi līdz 1 gadam līdz 5 ml. 
ražotājs

Abbott Biologicals B.V., Nīderlande

Skatīt reģistros