Rehydron Optim pulveris, 20 paciņas
Rehydron Optim pulveris, 20 paciņas
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Gremošanas sistēma

Rehydron Optim pulveris, 20 paciņas

Eur 19,80 20 paciņas
daudzums
Rehydron Optim pulveris, 20 paciņas Rehydron Optim pulveri iekšķīgi lietojama šķīduma pagatavošanai lieto: akūtas caurejas izraisītas vieglas līdz vidēji smagas dehidratācijas ārstēšanai (lai aizvietotu ūdens un elektrolītu zudumu organismā);dehidratācijas profilaksei. Akūta caureja saistās ar dehidratācijas (ūdens un sāļu zudums) risku. Rehydron Optim šķīdums caurejas gadījumos aizstāj ūdens un sāļu zudumu ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Rehydron Optim pulveris, 20 paciņas Rehydron Optim pulveri iekšķīgi lietojama šķīduma pagatavošanai lieto: akūtas caurejas izraisītas vieglas līdz vidēji smagas dehidratācijas ārstēšanai (lai aizvietotu ūdens un elektrolītu zudumu organismā); dehidratācijas profilaksei. Akūta caureja saistās ar dehidratācijas (ūdens un sāļu zudums) risku. Rehydron Optim šķīdums caurejas gadījumos aizstāj ūdens un sāļu zudumu. Zāļu sastāvā esošā glikoze veicina ūdens un sāļu uzsūkšanos no zarnām, citrāts palīdz koriģēt skābju un sārmu līdzsvaru organismā.
sastāvs
Aktīvās vielas: Aktīvās vielas ir: bezūdens glikoze 6.75 g, nātrija hlorīds 1.30 g, nātrija citrāts 1.45 g un kālija hlorīds 0.75 g. 
lietošana
Vienas Rehydron Optim paciņas saturu izšķīdiniet 0.5 litros remdena ūdens. Pēc izšķīdināšanas šķīdums ir gatavs lietošanai. Pagatavotais šķīdums ir bezkrāsains, necaurspīdīgs ar citrona smaržu.Lai nodrošinātu šķidruma līdzsvara traucējumu ārstēšanā optimālu efektivitāti, pārliecinieties, ka Jūs esat sajaucis Rehydron Optim pulveri ar pareizu ūdens (0.5 l) daudzumu. Pulveris, izšķīdināts nepietiekamā ūdens daudzumā, var izraisīt pārmērīgu sāls uzņemšanu.Nešķīdiniet Rehydron Optim pulveri citos šķidrumos, izņemot ūdeni. 
ražotājs

Orion Corporation Orion Pharma, Somija

Skatīt reģistros