Rehydron Optim pulveris, 20 paciņas
Rehydron Optim pulveris, 20 paciņas
Rehydron Optim pulveris, 20 paciņas
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Rehydron Optim pulveris, 20 paciņas

19,80€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Rehydron Optim pulveris, 20 paciņas Rehydron Optim pulveri iekšķīgi lietojama šķīduma pagatavošanai lieto: akūtas caurejas izraisītas vieglas līdz vidēji smagas dehidratācijas ārstēšanai (lai aizvietotu ūdens un elektrolītu zudumu organismā); dehidratācijas profilaksei. Akūta caureja saistās ar dehidratācijas (ūdens un sāļu zudums) risku. Rehydron Optim šķīdums caurejas gadījumos aizstāj ūdens un sāļu ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Piegāde
Smartpost Itella tīkls
Smartpost Itella tīkls - 28. septembris. Bezmaksas
Ekspress ar ZITICITY kurjeru Rīgā
Ekspress ar ZITICITY kurjeru Rīgā - 27. septembris. 1,99€
Saņemt Aptiekā
Saņemt Aptiekā - Bezmaksas
Latvijas Pasta pakomāts
Latvijas Pasta pakomāts - 28. septembris. Bezmaksas *
Kurjers
Kurjers - 28. septembris. Bezmaksas *
Vakara piegāde (18:00 - 22:00)
Vakara piegāde (18:00 - 22:00) - 28. septembris. Bezmaksas *
Latvijas Pasta nodaļa
Latvijas Pasta nodaļa - 28. septembris. Bezmaksas *
* Bezmaksas piegāde pirkumiem no 10€. Citiem - 0.99€.

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

par produktu

Rehydron Optim pulveris, 20 paciņas Rehydron Optim pulveri iekšķīgi lietojama šķīduma pagatavošanai lieto: akūtas caurejas izraisītas vieglas līdz vidēji smagas dehidratācijas ārstēšanai (lai aizvietotu ūdens un elektrolītu zudumu organismā); dehidratācijas profilaksei. Akūta caureja saistās ar dehidratācijas (ūdens un sāļu zudums) risku. Rehydron Optim šķīdums caurejas gadījumos aizstāj ūdens un sāļu zudumu. Zāļu sastāvā esošā glikoze veicina ūdens un sāļu uzsūkšanos no zarnām, citrāts palīdz koriģēt skābju un sārmu līdzsvaru organismā.

sastāvs

Aktīvās vielas: Aktīvās vielas ir: bezūdens glikoze 6.75 g, nātrija hlorīds 1.30 g, nātrija citrāts 1.45 g un kālija hlorīds 0.75 g. 

lietošana
Vienas Rehydron Optim paciņas saturu izšķīdiniet 0.5 litros remdena ūdens. Pēc izšķīdināšanas šķīdums ir gatavs lietošanai. Pagatavotais šķīdums ir bezkrāsains, necaurspīdīgs ar citrona smaržu.Lai nodrošinātu šķidruma līdzsvara traucējumu ārstēšanā optimālu efektivitāti, pārliecinieties, ka Jūs esat sajaucis Rehydron Optim pulveri ar pareizu ūdens (0.5 l) daudzumu. Pulveris, izšķīdināts nepietiekamā ūdens daudzumā, var izraisīt pārmērīgu sāls uzņemšanu.Nešķīdiniet Rehydron Optim pulveri citos šķidrumos, izņemot ūdeni. 
ražotājs

Orion Corporation Orion Pharma, Somija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 190 reizes