Product
Thumb
Gremošanas sistēma

Smecta pulveris, 30 paciņas

Eur 7,42 30 paciņas
daudzums
Smecta pulveris, 30 paciņas.  Smecta ir zāles, kam piemīt spēcīgas kuņģa-zarnu trakta gļotādu pārklājošas īpašības. Smecta palielina gļotādas gēla pretošanās spēju agresīvām vielām. Iedarbojoties uz kuņģa-zarnu trakta gļotādas barjeru, kā arī izteiktās saistīšanās spējas dēļ, Smecta aizsargā kuņģa-zarnu trakta gļotādu.  Smecta lieto: Simptomātiskai sāpju ārstēšanai, kas saistīta ar barības vada ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Smecta pulveris, 30 paciņas.  Smecta ir zāles, kam piemīt spēcīgas kuņģa-zarnu trakta gļotādu pārklājošas īpašības. Smecta palielina gļotādas gēla pretošanās spēju agresīvām vielām. Iedarbojoties uz kuņģa-zarnu trakta gļotādas barjeru, kā arī izteiktās saistīšanās spējas dēļ, Smecta aizsargā kuņģa-zarnu trakta gļotādu.  Smecta lieto: Simptomātiskai sāpju ārstēšanai, kas saistīta ar barības vada, kuņģa, divpadsmitpirkstu zarnas un resnās zarnas saslimšanām, Akūtas un hroniskas caurejas simptomātiskai ārstēšanai bērniem, t. sk. zīdaiņiem, un pieaugušajiem.
sastāvs
Aktīvās vielas: Diosmektīts (diosmectitum). Katra paciņa satur 3 g diosmektīta. 
lietošana
Akūtas caurejas simptomātiska ārstēšana:līdz 1 gada vecumam: pa 1 paciņai dienā. Zīdaiņiem un bērniem: no 1 gadu vecuma: pa 2 paciņām dienā. Akūtas caurejas epizodes sākumā devas var tikt dubultotas.pa 3 paciņām dienā. Pieaugušajiem: Akūtas caurejas epizodes sākumā deva var tikt dubultota. Citu indikāciju ārstēšana:līdz 1 gada vecumam: pa 1 paciņai dienā. Zīdaiņiem un bērniem:no 1 līdz 2 gadu vecumam: pa 1-2 paciņām dienā. no 2 gadu vecuma: pa 2-3 paciņām dienā. Pieaugušajiem:vidēji pa 3 paciņām dienā. 
ražotājs

Beaufour Ipsen Industrie, Francija

Skatīt reģistros