Smecta pulveris, 30 paciņas | internetaptieka.lv
Smecta pulveris, 30 paciņas | internetaptieka.lv
Smecta pulveris, 30 paciņas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Smecta pulveris, 30 paciņas

Zīmols: Smecta

9,07€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Smecta satur aktīvo vielu diosmektītu, kas ir dabīgs attīrīts un standartizēts nešķīstošs minerālmāls. Smecta aktīvā viela pārklāj gļotādu un aizsargā to, palielinot gļotu pretošanās spējas un saistoties ar patogēniem, baktērijām, vīrusiem un toksīniem. Smecta lieto:- akūtas caurejas simptomātiskai ārstēšanai bērniem no 2 gadu vecuma kopā ar iekšķīgi lietojamu rehidratācijas šķīdumu un ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Smecta satur aktīvo vielu diosmektītu, kas ir dabīgs attīrīts un standartizēts nešķīstošs minerālmāls. Smecta aktīvā viela pārklāj gļotādu un aizsargā to, palielinot gļotu pretošanās spējas un saistoties ar patogēniem, baktērijām, vīrusiem un toksīniem. Smecta lieto:- akūtas caurejas simptomātiskai ārstēšanai bērniem no 2 gadu vecuma kopā ar iekšķīgi lietojamu rehidratācijas šķīdumu un pieaugušajiem;- hroniskas (ilgstošas) funkcionālas caurejas simptomātiskai ārstēšanai pieaugušajiem;- sāpju, kas saistītas ar funkcionālām zarnu slimībām, simptomātiskai ārstēšanai pieaugušajiem.

sastāvs

Katra paciņa satur 3 g diosmektīta.Citas sastāvdaļas ir glikozes monohidrāts, saharīna nātrija sāls, vaniļas aromatizators* un apelsīnu aromatizators**.

lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. DevasAkūtas caurejas ārstēšanaBērniem no 2 gadu vecuma:- ieteicamā deva ir 6 g dienā, kas atbilst 2 paciņām dienā. Akūtas caurejas epizodes sākumā devu var dubultot. Pieaugušajiem Ieteicamā deva ir 9 g dienā, kas atbilst 3 paciņām dienā. Ārstēšanas sākumā dienas devu var dubultot. Akūtas caurejas epizode parasti ilgst mazāk kā 7 dienas.
ražotājs

Beaufour Ipsen Industrie, Francija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 302 reizes