Avene Gentle eye make-up remover acīm, 125 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Avene Gentle eye make-up remover acīm, 125 ml

18,51€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

HIPOALERĢISKS NEIZRAISA KOMEDONU VEIDOŠANOS. Speciāli izstrādāts rūpīgai, maigai meikapa noņemšanai no ādas ap acīm un skropstām. Avene ģeotermālā ūdens klātbūtne nodrošina mīkstinošu un nomierinošu iedarbību, ļaujot šo gēlu izmantot jutīgās ādas ap acīm kopšanai, ja lieto kontaktlēcas, kā arī ūdensnoturīgo skropstu tušu. Rada svaiguma, komforta sajūtu. Mitrinošais komponents novērš skropstu ...

Vairāk par produktu

Par produktu

HIPOALERĢISKS NEIZRAISA KOMEDONU VEIDOŠANOS. Speciāli izstrādāts rūpīgai, maigai meikapa noņemšanai no ādas ap acīm un skropstām. Avene ģeotermālā ūdens klātbūtne nodrošina mīkstinošu un nomierinošu iedarbību, ļaujot šo gēlu izmantot jutīgās ādas ap acīm kopšanai, ja lieto kontaktlēcas, kā arī ūdensnoturīgo skropstu tušu. Rada svaiguma, komforta sajūtu. Mitrinošais komponents novērš skropstu, ādas sausumu.

lietošana
Uzklājiet uz acīm, izmantojot kokvilnas plāksnīti. Pēc pāris sekundēm ar maigām kustībām notīriet pat visnoturīgāko kosmētiku. Optimālai efektivitātei pēc kosmētikas noņēmēja izsmidziniet uz sejas Avene Thermal Spring ūdeni. 
ražotājs

Pierre Fabre, Labaratories Dermatalogiques Avene, Francija.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 31 reizes