KLORANE SAUSAIS ŠAMPŪNS AR TONI TUMŠIEM MATIEM AR AUZU PIENU, 150 ML
KLORANE SAUSAIS ŠAMPŪNS AR TONI TUMŠIEM MATIEM AR AUZU PIENU, 150 ML
Attēlam ir ilustratīva nozīme

KLORANE SAUSAIS ŠAMPŪNS AR TONI TUMŠIEM MATIEM AR AUZU PIENU, 150 ML

13,75€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Piemērots brunetēm, ar dabīgu minerālu pigmentu. Maigs sausais šampūns ar auzu pienu, ciklodekstrīnu un dabiskas izcelsmes polisaharīdiem (mikronizēts pulveris ar ļoti augstu absorbcijas spēju). Mati kļūst tīri bez ūdens, lietot pēc vajadzības. Piešķir matiem apjomu un vieglumu dažās minūtēs. Ērti un ātri lietojams, kad jāsteidzas vai guļošiem cilvēkiem, kad nav ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Piemērots brunetēm, ar dabīgu minerālu pigmentu. Maigs sausais šampūns ar auzu pienu, ciklodekstrīnu un dabiskas izcelsmes polisaharīdiem (mikronizēts pulveris ar ļoti augstu absorbcijas spēju). Mati kļūst tīri bez ūdens, lietot pēc vajadzības. Piešķir matiem apjomu un vieglumu dažās minūtēs. Ērti un ātri lietojams, kad jāsteidzas vai guļošiem cilvēkiem, kad nav iespējams izmazgāt matus.
Dermatoloģiski testēts.
UZMANĪBU: HERMETIZĒTS PRODUKTS: VAR EKSPLODĒT, JA IR UZKARSIS. SARGĀJIET NO SAULES GAISMAS. NEPAKĻAUT TEMPERATŪRAS IEDARBĪBAI, KAS PĀRSNIEDZ 50 º C/122 º F. IZVAIRĪTIES NO SASKARSMES AR UGUNI. PRODUKTU NETURĒT KARSTUMA TUVUMĀ, KARSTĀM VIRSMĀM, DZIRKSTELĒM, ATKLĀTĀM LIESMĀM UN CITIEM AIZDEGŠANĀS AVOTIEM. NESMĒĶĒT PRODUKTA LIETOŠANAS LAIKĀ. UZGLABĀT BĒRNIEM NEPIEEJAMĀ VIETĀ. NEDURT, NEDEDZINĀT, NECENSTIES ATVĒRT ARĪ PĒC PRODUKTA IZLIETOŠANAS.

sastāvs

Butane, Propane, Oryza Sativa (Rice) Starch (Oryza Sativa Starch), Isobutane, Alcohol (Alcohol Denat.), Aluminum Starch Octenylsuccinate, Avena Sativa (Oat) Kernel Oil (Avena Sativa Kernylsuccinate, Cyclylate Salt Oil (Avena Sativa Kernylexlodicon, Cetinodicon), Benzlodicon , Fragrance (Perfume), Hexyl Cinnamal, Ironoxides (Ci 77491), Ironoxides (Ci 77492), Ironoxides (Ci 77499), Isopropyl Myristate, Limonene, Silica

lietošana
Flakonu pirms lietošanas labi sakratīt. Pagriezt vāciņu uz labo pusi, lai atvērtu. Turēt vertikāli un iepūst matos no 10 cm attāluma. 2 min. paturēt, pēc tam izķemmēt matus.
Uzreiz izskalot, ja iekļuvis acīs.
ražotājs

Pierre Fabre, Labaratories Dermatalogiques Avene, Francija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 29 reizes