NEUTRAL šampūns 2 in 1, 250 ml
NEUTRAL šampūns 2 in 1, 250 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme

NEUTRAL šampūns 2 in 1, 250 ml

4,03€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

NEUTRAL šampūns 2 in 1, 250 ml

Neutral ir produktu sērija paredzēta personīgai higiēnai un tīrībai, kā arī bērniem. Produktu ražošanā izmantotās sastāvdaļas ir rūpīgi atlasītas, lai samazinātu alerģijas un jutīguma risku. Neutral šampūns 2in1 ir maigs un efektīvs šampūns ar kondicionējošu efektu un pH līmeni 4.7, kas ir dabīgais ādas pH ...

Vairāk par produktu

Par produktu

NEUTRAL šampūns 2 in 1, 250 ml

Neutral ir produktu sērija paredzēta personīgai higiēnai un tīrībai, kā arī bērniem. Produktu ražošanā izmantotās sastāvdaļas ir rūpīgi atlasītas, lai samazinātu alerģijas un jutīguma risku. Neutral šampūns 2in1 ir maigs un efektīvs šampūns ar kondicionējošu efektu un pH līmeni 4.7, kas ir dabīgais ādas pH. Paredzēts ikdienas lietošanai. Padara matus mīkstus un viegli ķemmējamus. Dermataloģiski pārbaudīts. Apstiprināts Dānijas Astmas un alerģijas biedrībā. *Nesatur smaržvielas, krāsvielas un nevajadzīgas piedevas. Paredzēts vispārīgai matu mazgāšanai ikdienā, piemērots visu veidu matiem.

sastāvs

0% SMARŽVIELAS, PARABĒNI un KRĀSVIELAS

lietošana
Samitrināt matus ar siltu ūdeni, ieziest pietiekamu šampūna daudzumu matos, saputot un izskalot. Ja nepieciešams, atkārtot. Pamatīgi izskalot.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 41 reizes