Lomac, 10 kapsulas | internetaptieka.lv
Lomac, 10 kapsulas | internetaptieka.lv
Lomac, 10 kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Lomac, 10 kapsulas

2,00€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Lomac, 10 kapsulas. Lomac satur aktīvo vielu omeprazolu. Tās pieder zāļu grupai, ko dēvē par protonu sūkņa inhibitoriem. Tie darbojas, samazinot kuņģī saražotās skābes daudzumu. Lomac lieto atviļņa simptomu (piemēram, grēmu, skābes regurgitācijas) īslaicīgai ārstēšanai pieaugušajiem. Atvilnis ir skābes ieplūšana no kuņģa barības vadā, kas var kļūt iekaisis un sāpīgs ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Lomac, 10 kapsulas. Lomac satur aktīvo vielu omeprazolu. Tās pieder zāļu grupai, ko dēvē par protonu sūkņa inhibitoriem. Tie darbojas, samazinot kuņģī saražotās skābes daudzumu. Lomac lieto atviļņa simptomu (piemēram, grēmu, skābes regurgitācijas) īslaicīgai ārstēšanai pieaugušajiem. Atvilnis ir skābes ieplūšana no kuņģa barības vadā, kas var kļūt iekaisis un sāpīgs. Tas var izraisīt tādus simptomus kā sāpīgu dedzināšanas sajūtu aiz krūšu kaula, kas paceļas līdz rīklei (grēmas) un skābu garšu mutē (skābes regurgitācija). Lai panāktu simptomu uzlabošanos, kapsulas var būt nepieciešams lietot 23 dienas pēc kārtas.

sastāvs

Aktīvās vielas: Katra kapsula satur 20 mg omeprazola. 

lietošana
Parastā deva ir viena 20 mg kapsula vienu reizi dienā 14 dienas. Ja pēc šī laika Jums nav izzuduši simptomi, sazinieties ar savu ārstu.Lai panāktu simptomu uzlabošanos, kapsulas var būt nepieciešams lietot 2–3 dienas pēc kārtas.Šo zāļu lietošanaKapsulas ieteicams lietot no rīta. Kapsulas var lietot ēdienreižu laikā vai tukšā dūšā. Norijiet kapsulas veselas, uzdzerot pusglāzi ūdens. Nekošļājiet un nesasmalciniet kapsulas. To nedrīkst darīt tādēļ, ka šīs kapsulas satur lodītes ar īpašu pārklājumu, kas neļauj zālēm sadalīties kuņģa skābes iedarbībā. Ir svarīgi, lai šīs lodītes netiktu bojātas. 
ražotājs

Unifarma, Latvija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 244 reizes