Product
Thumb
Pārtika

Dr.Tereško tēja Aknām, 66 g

Eur 3,24 66 g
daudzums
Dr. Tereško tēja Aknām, 66 g Dr. Tereško veselības tējas AKNĀM sastāvā ietilpst augi, kas uzlabo aknu šūnu darbību. Tie ir: mārdadzis, kas palīdz atjaunot aknu šūnu membrānaspienene, kas stimulē žults veidošanos un pastiprina visu gremošanas orgānu darbībuārstniecības amoliņš, kas sekmē aknu šūnu atjaunošanosancītis un pūķgalve veicina žults atplūdi pa ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Dr. Tereško tēja Aknām, 66 g Dr. Tereško veselības tējas AKNĀM sastāvā ietilpst augi, kas uzlabo aknu šūnu darbību. Tie ir: mārdadzis, kas palīdz atjaunot aknu šūnu membrānas pienene, kas stimulē žults veidošanos un pastiprina visu gremošanas orgānu darbību ārstniecības amoliņš, kas sekmē aknu šūnu atjaunošanos ancītis un pūķgalve veicina žults atplūdi pa žultsvadiem bārbele, cigoriņš un piparmētra sekmē žults izdalīšanos no žultspūšļa sveķene samazina žultsakmeņu veidošanās iespēju asinszāle veicina gremošanu, pastiprina vielu maiņu, uzlabo garastāvokli.
sastāvs
Mārdadzis, pienene, ārstniecības amoliņš, ancītis, pūķgalve, bārbele, cigoriņš, piparmētra, sveķene, asinszāle. 
lietošana
Ņem 3 ēdamkarotes tējas maisījuma, aplej ar 3 glāzēm verdoša ūdens un atstāj ievilkties 15-20 min. Lieto pa glāzei 3 reizes dienā pirms ēšanas. 
ražotājs

Dr. Tereško, Latvija