Dunduri Raudenes tēja, 30 g
Dunduri Raudenes tēja, 30 g
Dunduri Raudenes tēja, 30 g
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Dunduri Raudenes tēja, 30 g

1,46€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Raudenes laukstus lieto iekšķīgi nervu sistēmas, bezmiega, zarnu atonijas, gastrīta ārstēšanā, uzlabo gremošanas dziedzeru sekrēciju un ēstgribu. Lieto holecistīta un žults diskinēzijas gadījumā, kā arī kā sviedrēšanas un atkrēpošanas līdzekli. Izmanto bronhīta, bronhektāzes, apaukstēšanas slimību ārstēšanā. Ārēji raudenes lakstu uzlējumu lieto kā skalošanas, pretiekaisuma, kondicionējošu un pretsāpju līdzekli. Lieto arī ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Raudenes laukstus lieto iekšķīgi nervu sistēmas, bezmiega, zarnu atonijas, gastrīta ārstēšanā, uzlabo gremošanas dziedzeru sekrēciju un ēstgribu. Lieto holecistīta un žults diskinēzijas gadījumā, kā arī kā sviedrēšanas un atkrēpošanas līdzekli. Izmanto bronhīta, bronhektāzes, apaukstēšanas slimību ārstēšanā. Ārēji raudenes lakstu uzlējumu lieto kā skalošanas, pretiekaisuma, kondicionējošu un pretsāpju līdzekli. Lieto arī kā kompresi un aromātiskās vannās - iekaisumu un izsitumu ārstēšanai uz ādas un diatēzes gadījumā.

sastāvs

100% Raudenes laksti. 

lietošana
1-2 tējkarotes aplej ar 200 ml verdoša ūdens, ļauj ievilkties 20-30 minūtes. Izlietot dienas laikā. Kontrindikācijas: grūtniecība. 
ražotājs

Z/S Dunduri, Latvija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 56 reizes