Nutrison Energy, 1000 ml
Nutrison Energy, 1000 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Nutrison Energy, 1000 ml

10,41€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Nutrison Energy, 1000 ml. Pilnvērtīga, sabalansēta, šķidra diētiska pārtika, paredzēta pacientu enterālai barošanai, kuras enerģētiskā vērtība 1,5 kcal/1 ml un sastāvā ir ol-baltumvielas (kazeīns), ogļhidrāti (maltodekstrīns), taukvielas, vitamīni un minerālvielas. Bez šķiedrvielām, laktozes un glutēna. Nepietiekama uzturvielu uzņemšana sakarā ar slimību, piemēram: pēcoperācijas laikā, izgulējumi, izsutumi, onkoloģiskās slimības, galvaskausa un ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Nutrison Energy, 1000 ml. Pilnvērtīga, sabalansēta, šķidra diētiska pārtika, paredzēta pacientu enterālai barošanai, kuras enerģētiskā vērtība 1,5 kcal/1 ml un sastāvā ir ol-baltumvielas (kazeīns), ogļhidrāti (maltodekstrīns), taukvielas, vitamīni un minerālvielas. Bez šķiedrvielām, laktozes un glutēna. Nepietiekama uzturvielu uzņemšana sakarā ar slimību, piemēram: pēcoperācijas laikā, izgulējumi, izsutumi, onkoloģiskās slimības, galvaskausa un smadzeņu traumas, mukoviscidoze.

sastāvs

Kviešu proteīns, kazeīns, soja, pupiņu proteīns, taukvielas, vitamīni un minerālvielas. 

lietošana
Produkts sagatavots lietošanai. Nozīmējams kā dzeramā pārtikas piedeva vai lietojams caur zondi, pilinot ar gravitācijas metodi caur enterālās barošanas sistēmu Flocare vai dozējot a sūkni Flocare Infinity vai Flocare 800. 
ražotājs

Nutricia, Nīderlande

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 44 reizes