Nutrison Energy, 1000 ml | internetaptieka.lv
Nutrison Energy, 1000 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Nutrison Energy, 1000 ml. Pilnvērtīga, sabalansēta, šķidra diētiska pārtika, paredzēta pacientu enterālai barošanai, kuras enerģētiskā vērtība 1,5 kcal/1 ml un sastāvā ir ol-baltumvielas (kazeīns), ogļhidrāti (maltodekstrīns), taukvielas, vitamīni un minerālvielas. Bez šķiedrvielām, laktozes un glutēna. Nepietiekama uzturvielu uzņemšana sakarā ar slimību, piemēram: pēcoperācijas laikā, izgulējumi, izsutumi, onkoloģiskās slimības, galvaskausa un ...

Ātra piegāde jau Šodien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Nutrison Energy, 1000 ml. Pilnvērtīga, sabalansēta, šķidra diētiska pārtika, paredzēta pacientu enterālai barošanai, kuras enerģētiskā vērtība 1,5 kcal/1 ml un sastāvā ir ol-baltumvielas (kazeīns), ogļhidrāti (maltodekstrīns), taukvielas, vitamīni un minerālvielas. Bez šķiedrvielām, laktozes un glutēna. Nepietiekama uzturvielu uzņemšana sakarā ar slimību, piemēram: pēcoperācijas laikā, izgulējumi, izsutumi, onkoloģiskās slimības, galvaskausa un smadzeņu traumas, mukoviscidoze.
sastāvs
Kviešu proteīns, kazeīns, soja, pupiņu proteīns, taukvielas, vitamīni un minerālvielas. 
lietošana
Produkts sagatavots lietošanai. Nozīmējams kā dzeramā pārtikas piedeva vai lietojams caur zondi, pilinot ar gravitācijas metodi caur enterālās barošanas sistēmu Flocare vai dozējot a sūkni Flocare Infinity vai Flocare 800. 
ražotājs

Nutricia, Nīderlande

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 57 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi