Product
Thumb
Sāpes un Saaukstēšanās

Decatylen, 20 sūkājamās tabletes

Eur 5,97 20 sūkājamās tabletes
daudzums
Decatylen, 20 sūkājamās tabletes. Decatylen sūkājamās tabletes iznīcina baktērijas un sēnītes, kas rada iekaisumu rīklē un infekciozu iekaisumu mutes dobumā. Sūkājamās tabletes satur aktīvo vielu, kas remdina sāpes. Decatylen sūkājamās tabletes parasti labi panes, tās mutes gļotādu nekairina. Decatylen neizsauc zobu kariesu, to var lietot arī diabēta slimnieki. Decatylen lieto ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Decatylen, 20 sūkājamās tabletes. Decatylen sūkājamās tabletes iznīcina baktērijas un sēnītes, kas rada iekaisumu rīklē un infekciozu iekaisumu mutes dobumā. Sūkājamās tabletes satur aktīvo vielu, kas remdina sāpes. Decatylen sūkājamās tabletes parasti labi panes, tās mutes gļotādu nekairina. Decatylen neizsauc zobu kariesu, to var lietot arī diabēta slimnieki. Decatylen lieto akūtu mutes dobuma un rīkles infekciju ar izteiktu sāpju sindromu lokālai ārstēšanai, piemēram: mandeļu, balsenes, rīkles gļotādas iekaisums (tonsilīts, laringīts, faringīts) smaganu iekaisums (gingivīts) mutes dobuma gļotādas iekaisums (stomatīts) mutes dobuma gļotādas sēnīšu infekcijas (piemēram, piena sēnīte) pēc mandeļu operācijas un zobu izraušanas, lai veicinātu sadzīšanu. Decatylen ir ieteicams pie mutes dobuma smakošanas.
sastāvs
Aktīvās vielas: Dekvalīnija hlorīds un cinhokaīna hidrohlorīds.Katra sūkājamā tablete satur 0,25 mg dekvalīnija hlorīda (Dequalinii chloridum) un 0,03 mg cinhokaīna hidrohlorīda (Cinchocaini hydrochloridum). 
lietošana
Pieaugušiem un bērniem no 12 gadu vecuma: Ik pa 2 stundām 1 sūkājamo tableti lēnām izšķīdināt mutes dobumā. Pēc iekaisuma mazināšanās sūkāt pa 1 tabletei ik pa 4 stundām.Bērniem no 4 gadu vecuma: Ik pa 3 stundām, 1 sūkājamo tableti lēnām izšķīdināt mutes dobumā. Pēc iekaisuma mazināšanās, pa 1sūkājamai tabletei ik pa 4 stundām.Ja Jūsu veselības stāvoklis pasliktinās vai neuzlabojas pēc 7 dienām, Jums jāsazinās ar savu ārstu.Ja Jums liekas, ka medikamenta iedarbība ir par vāju vai par stipru, konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu. 
ražotājs

SIA Mepha Baltic, Latvija, vai Mepha Pharma GmbH, Vācija vai Merckle GmbH,Vācija

Skatīt reģistros