Decatylen, 40 sūkājamās tabletes
Decatylen, 40 sūkājamās tabletes
Decatylen, 40 sūkājamās tabletes
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Decatylen, 40 sūkājamās tabletes

10,54€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Decatylen, 40 sūkājamās tabletes. Decatylen sūkājamās tabletes iznīcina baktērijas un sēnītes, kas rada iekaisumu rīklē un infekciozu iekaisumu mutes dobumā. Sūkājamās tabletes satur aktīvo vielu, kas remdina sāpes. Decatylen sūkājamās tabletes parasti labi panes, tās mutes gļotādu nekairina. Decatylen neizsauc zobu kariesu, to var lietot arī diabēta slimnieki. Decatylen lieto ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Decatylen, 40 sūkājamās tabletes. Decatylen sūkājamās tabletes iznīcina baktērijas un sēnītes, kas rada iekaisumu rīklē un infekciozu iekaisumu mutes dobumā. Sūkājamās tabletes satur aktīvo vielu, kas remdina sāpes. Decatylen sūkājamās tabletes parasti labi panes, tās mutes gļotādu nekairina. Decatylen neizsauc zobu kariesu, to var lietot arī diabēta slimnieki. Decatylen lieto akūtu mutes dobuma un rīkles infekciju ar izteiktu sāpju sindromu lokālai ārstēšanai, piemēram: mandeļu, balsenes, rīkles gļotādas iekaisums (tonsilīts, laringīts, faringīts) smaganu iekaisums (gingivīts) mutes dobuma gļotādas iekaisums (stomatīts) mutes dobuma gļotādas sēnīšu infekcijas (piemēram, piena sēnīte) pēc mandeļu operācijas un zobu izraušanas, lai veicinātu sadzīšanu. Decatylen ir ieteicams pie mutes dobuma smakošanas.

sastāvs

Aktīvās vielas: Dekvalīnija hlorīds un cinhokaīna hidrohlorīds.Katra sūkājamā tablete satur 0,25 mg dekvalīnija hlorīda (Dequalinii chloridum) un 0,03 mg cinhokaīna hidrohlorīda (Cinchocaini hydrochloridum). 

lietošana
Ik pa 2 stundām 1 sūkājamo tableti lēnām izšķīdināt mutes dobumā. Pēc iekaisuma mazināšanās sūkāt pa 1 tabletei ik pa 4 stundām.Bērniem no 4 gadu vecuma: Ik pa 3 stundām, 1 sūkājamo tableti lēnām izšķīdināt mutes dobumā. Pēc iekaisuma mazināšanās, pa 1sūkājamai tabletei ik pa 4 stundām.Ja Jūsu veselības stāvoklis pasliktinās vai neuzlabojas pēc 7 dienām, Jums jāsazinās ar savu ārstu.Ja Jums liekas, ka medikamenta iedarbība ir par vāju vai par stipru, konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu. 
ražotājs

SIA Mepha Baltic, Latvija, vai Mepha Pharma GmbH, Vācija vai Merckle GmbH, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 100 reizes