Product
Thumb
Sāpes un Saaukstēšanās

Diclac gels 1%, 100 g

Eur 9,90 100 g
daudzums
Diclac gels 1%, 100 g. Sāpes atvieglojošas un pretiekaisuma zāles (nesteroīds pretiekaisuma/analgētisks līdzeklis). Ārīgai lietošanai pret sāpēm, iekaisumu un pietūkumu šādos gadījumos: mīksto audu reimatiskas slimības (tendinīts un tendosinovīts, bursīts, roku-plecu sindroms, iekaisums muskuļos un kapsulu rajonos);deģeneratīvas slimības ekstremitāšu locītavās un mugurkaula apvidū;sportā un negadījumos iegūti ievainojumi (izmežģījums, sasitums, sastiepums).
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Diclac gels 1%, 100 g. Sāpes atvieglojošas un pretiekaisuma zāles (nesteroīds pretiekaisuma/analgētisks līdzeklis). Ārīgai lietošanai pret sāpēm, iekaisumu un pietūkumu šādos gadījumos: mīksto audu reimatiskas slimības (tendinīts un tendosinovīts, bursīts, roku-plecu sindroms, iekaisums muskuļos un kapsulu rajonos); deģeneratīvas slimības ekstremitāšu locītavās un mugurkaula apvidū; sportā un negadījumos iegūti ievainojumi (izmežģījums, sasitums, sastiepums).
sastāvs
Aktīvās vielas: Diklofenaka nātrija sāls. 1 g gela satur 10 mg diklofenaka nātrija sāls.
lietošana
Lietošana pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma Uzklāt Diclac 1 % gelu sāpošajam apvidum 3 – 4 reizes dienā. Nepieciešamais gela daudzums var atšķirties atkarībā no sāpošās vai pietūkušās virsmas lieluma. Parasti vienā reizē būs pietiekams ķirša vai valrieksta lieluma gela daudzums.
ražotājs

Salutas Pharma GmbH, Vācija

Skatīt reģistros