Neo-angin, bez cukura, 24 tabletes
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Neo-angin, bez cukura, 24 tabletes

Drīz būs

Neo-angin, 24 sūkājamās tabletes bez cukura Neo-angin bez cukura ir antiseptisks līdzeklis un viegls rīkles pretsāpju līdzeklis, kas piemērots nelielu mutes un rīkles infekciju profilaksei un iedarbīgai agrīnai ārstēšanai, tādējādi samazinot antibiotiku patēriņu.  Infekciju izraisītāji rada dažāda veida iekaisumus ar tādiem simptomiem kā iekaisis kakls, aizsmakums, katars, saaukstēšanās, angīna, mutes un ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Neo-angin, 24 sūkājamās tabletes bez cukura Neo-angin bez cukura ir antiseptisks līdzeklis un viegls rīkles pretsāpju līdzeklis, kas piemērots nelielu mutes un rīkles infekciju profilaksei un iedarbīgai agrīnai ārstēšanai, tādējādi samazinot antibiotiku patēriņu.  Infekciju izraisītāji rada dažāda veida iekaisumus ar tādiem simptomiem kā iekaisis kakls, aizsmakums, katars, saaukstēšanās, angīna, mutes un rīkles gļotādas, kā arī smaganu iekaisums.  

sastāvs

Aktīvās vielas: 2,4-dihlorbenzilspirts (alcohol 2,4-dichlorbenzylicus) 1,2 mg; amilmetakrezols (amylmetacresolum) 0,6 mg; levomentols (levomentholum) 5,72 mg. 

lietošana
Ja vien nav nozīmēts citādi, pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 6 gadiem, lēni izsūkāt vienu tableti mutē katras 2 – 3 stundas. Zāļu maksimālā dienas deva ir 6 sūkājamās tabletes. Zāles nav piemērotas bērniem līdz 6 gadu vecumam. 
ražotājs

DIVAPHARMA GmbH, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 266 reizes