Neo-angin, ar cukuru, 24 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Neo-angin, ar cukuru, 24 tabletes

5,95€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Neo-angin, 24 sūkājamās tabletes ar cukuru Neo-angin sūkājamās tabletes ir antiseptisks līdzeklis un viegls rīkles pretsāpju līdzeklis, kas ir piemērots nelielu mutes dobuma un rīkles infekciju profilaksei un iedarbīgai agrīnai ārstēšanai, samazinot antibiotiku patēriņu.  Šo infekciju rezultātā rodas iekaisumi ar tādiem simptomiem kā iekaisis kakls, saaukstēšanās, aizsmakums, grūtības norīt. Mandeļu iekaisums ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Neo-angin, 24 sūkājamās tabletes ar cukuru Neo-angin sūkājamās tabletes ir antiseptisks līdzeklis un viegls rīkles pretsāpju līdzeklis, kas ir piemērots nelielu mutes dobuma un rīkles infekciju profilaksei un iedarbīgai agrīnai ārstēšanai, samazinot antibiotiku patēriņu.  Šo infekciju rezultātā rodas iekaisumi ar tādiem simptomiem kā iekaisis kakls, saaukstēšanās, aizsmakums, grūtības norīt. Mandeļu iekaisums (tonsilīts, angīna), mutes dobuma (stomatīts, aftozais stomatīts, afta) un rīkles gļotādas (faringīts) iekaisums, smaganu iekaisums (gingivīts), balsenes iekaisums (laringīts).  
sastāvs
Aktīvās vielas: 2,4-dihlorbenzilspirts (alcohol 2,4-dichlorobenzylicus) 1,2 mg; amilmetakrezols (amylmetacresolum) 0,6 mg; levomentols (levomentholum) 5,9 mg. 
lietošana
Ja vien nav nozīmēts citādi, pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 6 gadiem, ieteicams lēni izsūkāt vienu tableti mutē katras 2 – 3 stundas. Zāļu maksimālā dienas deva ir 6 sūkājamās tabletes. Zāles nav piemērotas bērniem līdz 6 gadu vecumam. 
ražotājs

DIVAPHARMA GmbH, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 83 reizes