Product
Thumb
Sāpes un Saaukstēšanās

Paracetamols Paracetamol-Sopharma, 500mg, 20 tabletes

Eur 1,55 20 tabletes
daudzums
Paracetamol Sopharma, 500 mg, 20 tabletes Paracetamols Paracetamol Sopharma analgētisks un antipirētisks līdzeklis sāpju un drudža simptomu atvieglošanai. šo zāļu darbības mehānisms ir saistīts ar prostaglandīnu sintēzes (bioloģiski aktīvo vielu) nomākumu smadzenēs un muguras smadzenēs. Paracetamol Sopharma ir vieglu līdz vidēji smagu sāpju, piemēram, galvassāpju, migrēnas, neiralģijas, zobu sāpju, ausu ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Paracetamol Sopharma, 500 mg, 20 tabletes Paracetamols Paracetamol Sopharma analgētisks un antipirētisks līdzeklis sāpju un drudža simptomu atvieglošanai. šo zāļu darbības mehānisms ir saistīts ar prostaglandīnu sintēzes (bioloģiski aktīvo vielu) nomākumu smadzenēs un muguras smadzenēs. Paracetamol Sopharma ir vieglu līdz vidēji smagu sāpju, piemēram, galvassāpju, migrēnas, neiralģijas, zobu sāpju, ausu sāpju, reimatisku sāpju atvieglošanai, pēcoperācijas sāpju simptomātiskai ārstēšanai; kā arī paaugstinātas temperatūras pazemināšanai.
sastāvs
Aktīvās vielas: Paracetamols. Viena tablete satur 500 mg paracetamola. 
lietošana
Tabletes ir jālieto iekšķīgi, uzdzerot pietiekamu daudzumu ūdens.Pieaugušajiem un bērniem, kuri vecāki par 12 gadiem: Parastā dienas deva ir 1 – 2 tabletes 3 – 4 reizes dienā. Maksimālā dienas deva ir 8 tabletes. Starp devu lietošanas reizēm ieteicams ievērot 4 – 6 stundu starplaiku.Bērniem vecumā no 6 līdz 12 gadiem: ½ - 1 tablete 3 – 4 reizes dienā, bet ne biežāk kā ik pēc 4 stundām. Maksimālā dienas deva nedrīkst būt lielāka par 4 tabletēm.Maksimālais terapijas ilgums, nekonsultējoties ar savu ārstu, ir 3 dienas.Šī zāļu forma nav piemērota bērniem, kuri jaunāki par 6 gadiem. 
ražotājs

Sopharma PLC, Bulgārija

Skatīt reģistros