Paracetamols Sopharma, 500mg, 20 tabletes | internetaptieka.lv
Paracetamols Sopharma, 500mg, 20 tabletes | internetaptieka.lv
Paracetamols Sopharma, 500mg, 20 tabletes | internetaptieka.lv
Paracetamols Sopharma, 500mg, 20 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Paracetamols Sopharma, 500mg, 20 tabletes

Zīmols: Paracetamol

1,85€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Paracetamol Sopharma, 500 mg, 20 tabletes Paracetamols Paracetamol Sopharma analgētisks un antipirētisks līdzeklis sāpju un drudža simptomu atvieglošanai. šo zāļu darbības mehānisms ir saistīts ar prostaglandīnu sintēzes (bioloģiski aktīvo vielu) nomākumu smadzenēs un muguras smadzenēs. Paracetamol Sopharma ir vieglu līdz vidēji smagu sāpju, piemēram, galvassāpju, migrēnas, neiralģijas, zobu sāpju, ausu ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Paracetamol Sopharma, 500 mg, 20 tabletes Paracetamols Paracetamol Sopharma analgētisks un antipirētisks līdzeklis sāpju un drudža simptomu atvieglošanai. šo zāļu darbības mehānisms ir saistīts ar prostaglandīnu sintēzes (bioloģiski aktīvo vielu) nomākumu smadzenēs un muguras smadzenēs. Paracetamol Sopharma ir vieglu līdz vidēji smagu sāpju, piemēram, galvassāpju, migrēnas, neiralģijas, zobu sāpju, ausu sāpju, reimatisku sāpju atvieglošanai, pēcoperācijas sāpju simptomātiskai ārstēšanai; kā arī paaugstinātas temperatūras pazemināšanai.
sastāvs
Aktīvās vielas: Paracetamols. Viena tablete satur 500 mg paracetamola. 
lietošana
Tabletes ir jālieto iekšķīgi, uzdzerot pietiekamu daudzumu ūdens.Pieaugušajiem un bērniem, kuri vecāki par 12 gadiem: Parastā dienas deva ir 1 – 2 tabletes 3 – 4 reizes dienā. Maksimālā dienas deva ir 8 tabletes. Starp devu lietošanas reizēm ieteicams ievērot 4 – 6 stundu starplaiku.Bērniem vecumā no 6 līdz 12 gadiem: ½ - 1 tablete 3 – 4 reizes dienā, bet ne biežāk kā ik pēc 4 stundām. Maksimālā dienas deva nedrīkst būt lielāka par 4 tabletēm.Maksimālais terapijas ilgums, nekonsultējoties ar savu ārstu, ir 3 dienas.Šī zāļu forma nav piemērota bērniem, kuri jaunāki par 6 gadiem. 
ražotājs

Sopharma PLC, Bulgārija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 160 reizes