Product
Thumb
Sāpes un Saaukstēšanās

Voltaren Emulgel gels 1.16%, 50 g

Eur 6,86 50 g
daudzums
Voltaren Emulgel 1. 16% gels, 50 g Voltaren Emulgel 1,16% aktīvā viela ir diklofenaks, kurš pieder tā saukto nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPIL) grupai.  Gels ir īpaši izstrādāts, lai to varētu ieziest ādā. Voltaren Emulgel 1,16% lieto sāpju, iekaisumu un pietūkumu mazināšanai gadījumos, kas saistīti ar locītavu un muskuļu sāpēm.  To ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Voltaren Emulgel 1. 16% gels, 50 g Voltaren Emulgel 1,16% aktīvā viela ir diklofenaks, kurš pieder tā saukto nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPIL) grupai.  Gels ir īpaši izstrādāts, lai to varētu ieziest ādā. Voltaren Emulgel 1,16% lieto sāpju, iekaisumu un pietūkumu mazināšanai gadījumos, kas saistīti ar locītavu un muskuļu sāpēm.  To var lietot zemāk minētajos gadījumos (pieaugušie un pusaudži no 14 gadu vecuma): muskuļu un locītavu traumas, piemēram, izmežģījumi, sastiepumi, sasitumi, muguras sāpes, sportistu traumas; tendinīts (piem. elkoņa iekaisums).  
sastāvs
Aktīvās vielas: Diklofenaka dietilamīns (diclofenacum diethylaminum). Vienā gela gramā ir 11,6 mg diklofenaka dietilamīna.
lietošana
Pieaugušie un bērni no 14 gadu vecumaUzklāt Voltaren Emulgel 1,16% sāpīgajam apvidum 3 līdz 4 reizes dienā.
ražotājs

Novartis Consumer Health GmbH, Vācija

Skatīt reģistros