Voltaren Emulgel gels 1.16%, 50 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Voltaren Emulgel gels 1.16%, 50 g

Zīmols: Voltaren

Drīz būs

Voltaren Emulgel 11,6 mg/g aktīvā viela ir diklofenaks, kurš pieder tā saukto nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPIL) grupai. Gels ir īpaši izstrādāts, lai to varētu ieziest ādā. To lieto sāpju, iekaisuma un pietūkuma mazināšanai gadījumos, kas saistīti ar locītavu un muskuļu sāpēm. Var lietot šādos gadījumos: Pieaugušie un pusaudži no 14 ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Voltaren Emulgel 11,6 mg/g aktīvā viela ir diklofenaks, kurš pieder tā saukto nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPIL) grupai. Gels ir īpaši izstrādāts, lai to varētu ieziest ādā. To lieto sāpju, iekaisuma un pietūkuma mazināšanai gadījumos, kas saistīti ar locītavu un muskuļu sāpēm. Var lietot šādos gadījumos: Pieaugušie un pusaudži no 14 gadu vecuma muskuļu un locītavu traumas, piemēram, izmežģījumi, sastiepumi, sasitumi, muguras sāpes, sportistu traumas; tendinīts (piem., elkoņa iekaisums). Tikai pieaugušie (no 18 gadu vecuma) viegli izteiktu artrīta izraisītu sāpju mazināšanai ceļgalos un pirkstos.
sastāvs
Diklofenaka dietilamīns (diclofenacum diethylaminum). Vienā gela gramā ir 11,6 mg diklofenaka dietilamīna.Palīgvielas: 1 grams šo zāļu satur 50 mg propilēnglikola un 1 mg benzilbenzoāta.Citas sastāvdaļas ir dietilamīns, karbomērs, makrogola cetostearilēteris, kaprila/kaprīnskābes tauku alkohola esteris, izopropilspirts, šķidrais parafīns, attīrīts ūdens.
lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā norādīts šajā instrukcijā vai kā ieteicis farmaceits. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam .Cik daudz Voltaren Emulgel 11,6 mg/g jālieto Pieaugušie un bērni no 14 gadu vecuma. Uzklāt Voltaren Emulgel 11,6 mg/g sāpīgajam apvidum 3 līdz 4 reizes dienā.
ražotājs

Novartis Consumer Health GmbH, Vācija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 88 reizes