Product
Thumb
Sirds un Asinsrite

Aspirin Cardio 100 mg, 28 tabletes

Eur 3,03 28 tabletes
daudzums
Aspirin Cardio 100 mg, 28 tabletes. Aspirin Cardio tabletes ir paredzētas sekojošai kardiovaskulārai lietošanai: Mirstības riska samazināšanai pacientiem ar aizdomām par akūtu miokarda infarktu.Saslimstības un mirstības riska samazināšanai pacientiem ar agrāk pārciestu miokarda infarktu.Sekundārai insulta profilaksei.Pārejošu išēmisku lēkmju un insulta riska samazināšanai pacientiem ar pārejošu išēmiju.Saslimstības un nāves gadījumu riska ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Aspirin Cardio 100 mg, 28 tabletes. Aspirin Cardio tabletes ir paredzētas sekojošai kardiovaskulārai lietošanai: Mirstības riska samazināšanai pacientiem ar aizdomām par akūtu miokarda infarktu. Saslimstības un mirstības riska samazināšanai pacientiem ar agrāk pārciestu miokarda infarktu. Sekundārai insulta profilaksei. Pārejošu išēmisku lēkmju un insulta riska samazināšanai pacientiem ar pārejošu išēmiju. Saslimstības un nāves gadījumu riska samazināšanai pacientiem ar stabilu un nestabilu stenokardiju. Trombembolijas novēršanai pēc asinsvadu ķirurģijas vai ķirurģiskas iejaukšanās, piemēram, PTCA, CABG, karotīdu endarterektomija, arteriovenozā šuntēšana. Dziļo vēnu trombozes un plaušu embolijas riska samazināšanai pēc ilgtermiņa imobilizācijas, piemēram, pēc lielām operācijām. Pirmā miokarda infarkta riska samazināšanai cilvēkiem ar kardiovaskulāra riska faktoriem, piemēram, cukura diabētu, hiperlipidēmiju, hipertensiju, aptaukošanos, smēķētājiem, vecāka gadagājuma cilvēkiem.
sastāvs
Aktīvās vielas: Aktīvā viela ir acetilsalicilskābe; 1 tablete satur 100 mg acetilsalicilskābes. 
lietošana
Pirms zāļu lietošanas uzsākšanas pirmo reizi obligāti jākonsultējas ar ārstu. Vienmēr lietojiet Aspirin Cardio tieši tā, kā ārsts Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Saslimstības un mirstības riska samazināšanai pacientiem ar agrāk pārciestu miokarda infarktu: 100 līdz 300 mg dienā. Sekundārai insulta profilaksei: 100 līdz 300 mg dienā. Pārejošu išēmisku lēkmju un insulta riska samazināšanai pacientiem ar pārejošu išēmiju: 100 līdz 300 mg dienā. Saslimstības un nāves gadījumu riska samazināšanai pacientiem ar stabilu un nestabilu stenokardiju: 100 līdz 300 mg dienā. Trombembolijas novēršanai pēc asinsvadu ķirurģijas vai ķirurģiskas iejaukšanās, piemēram, PTCA, CABG, karotīdu endarterektomija, arteriovenozā šuntēšana: 100 līdz 300 mg dienā. Dziļo vēnu trombozes un plaušu embolijas riska samazināšanai pēc ilgtermiņa imobilizācijas, piemēram, pēc lielām operācijām: 100 līdz 200 mg dienā vai 300 mg katru otro dienu. Pirmā miokarda infarkta riska samazināšanai cilvēkiem ar kardiovaskulāra riska faktoriem, piemēram, cukura diabētu, hiperlipidēmiju, hipertoniju, aptaukošanos, smēķētājiem, veciem cilvēkiem: 100 līdz 200 mg dienā vai 300 mg katru otro dienu. Terapijas ilgumu nosaka ārstējošais ārsts. Iekšķīgai lietošanai. Zarnās šķīstošās tabletes ieteicams lietot pirms ēšanas, uzdzerot pietiekamu daudzumu šķidruma. 
ražotājs

Bayer Bitterfeld GmbH, Vācija

Skatīt reģistros