Aspirin Cardio 100 mg (aspirīns), 98 tabletes
Aspirin Cardio 100 mg (aspirīns), 98 tabletes
Aspirin Cardio 100 mg (aspirīns), 98 tabletes
Aspirin Cardio 100 mg (aspirīns), 98 tabletes
Aspirin Cardio 100 mg (aspirīns), 98 tabletes
Aspirin Cardio 100 mg (aspirīns), 98 tabletes
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Sirds un Asinsrite

Aspirin Cardio 100 mg (aspirīns), 98 tabletes

Eur 7,84 98 tabletes
daudzums

Aspirin Cardio 100 mg, 98 tabletes. Aspirin Cardio tabletes ir paredzētas sekojošai kardiovaskulārai lietošanai: Mirstības riska samazināšanai pacientiem ar aizdomām par akūtu miokarda infarktu. Saslimstības un mirstības riska samazināšanai pacientiem ar agrāk pārciestu miokarda infarktu. Sekundārai insulta profilaksei. Pārejošu išēmisku lēkmju un insulta riska samazināšanai pacientiem ar pārejošu išēmiju. Saslimstības ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu

Aspirin Cardio 100 mg, 98 tabletes. Aspirin Cardio tabletes ir paredzētas sekojošai kardiovaskulārai lietošanai: Mirstības riska samazināšanai pacientiem ar aizdomām par akūtu miokarda infarktu. Saslimstības un mirstības riska samazināšanai pacientiem ar agrāk pārciestu miokarda infarktu. Sekundārai insulta profilaksei. Pārejošu išēmisku lēkmju un insulta riska samazināšanai pacientiem ar pārejošu išēmiju. Saslimstības un nāves gadījumu riska samazināšanai pacientiem ar stabilu un nestabilu stenokardiju. Trombembolijas novēršanai pēc asinsvadu ķirurģijas vai ķirurģiskas iejaukšanās, piemēram, PTCA, CABG, karotīdu endarterektomija, arteriovenozā šuntēšana. Dziļo vēnu trombozes un plaušu embolijas riska samazināšanai pēc ilgtermiņa imobilizācijas, piemēram, pēc lielām operācijām. Pirmā miokarda infarkta riska samazināšanai cilvēkiem ar kardiovaskulāra riska faktoriem, piemēram, cukura diabētu, hiperlipidēmiju, hipertensiju, aptaukošanos, smēķētājiem, vecāka gadagājuma cilvēkiem.

sastāvs

Aktīvās vielas: Acetilsalicilskābe; 1 tablete satur 100 mg acetilsalicilskābes. 

lietošana
Mirstības riska samazināšanai pacientiem ar aizdomām par akūtu miokarda infarktu: 100 līdz 200 mg dienā vai 300 mg katru otro dienu.Saslimstības un mirstības riska samazināšanai pacientiem ar agrāk pārciestu miokarda infarktu: 100 līdz 300 mg dienā.Sekundārai insulta profilaksei: 100 līdz 300 mg dienā. Pārejošu išēmisku lēkmju un insulta riska samazināšanai pacientiem ar pārejošu išēmiju: 100 līdz 300 mg dienā.Saslimstības un nāves gadījumu riska samazināšanai pacientiem ar stabilu un nestabilu stenokardiju: 100 līdz 300 mg dienā. 
ražotājs

Bayer Bitterfeld GmbH, Greppin, Vācija

Skatīt reģistros