Product
Thumb
Vitamīni un minerālvielas

Fer, 84 kapsulas

Eur 15,12 84 kapsulas
daudzums
Produkts nav pieejams

Fer, 84 kapsulas Dzelzs veicina normālu kognitīvo funkciju un normālu skābekļa transportu organismā, palīdz mazināt nogurumu. Amino-helatētas minerālvielas ir molekulas, kas rodas, ja ar patentēta procesa palīdzību minerālvielai piesaista aminoskābi. Šī novatoriskā tehnoloģija uzlabo minerālvielas asimilāciju. Produkts piemērots lietošanai veģetāriešiem. Nesatur laktozi, nesatur glutēnu, nesatur cukuru. Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

IEVĒRĪBAI
Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu

Fer, 84 kapsulas

 

Dzelzs veicina normālu kognitīvo funkciju un normālu skābekļa transportu organismā, palīdz mazināt nogurumu.

 

Amino-helatētas minerālvielas ir molekulas, kas rodas, ja ar patentēta procesa palīdzību minerālvielai piesaista aminoskābi. Šī novatoriskā tehnoloģija uzlabo minerālvielas asimilāciju.

 

Produkts piemērots lietošanai veģetāriešiem. Nesatur laktozi, nesatur glutēnu, nesatur cukuru.

sastāvs

Dzelzs 1 kapsula7 mg. Apjoma palielinātājs: mikrokristāliskā celulloze; Ferrochel® (dzelzs bisglicināts); pretsalipes viela: augu izcelsmes taukskābju magnija sāļi un silīcija dioksīds. Augu izcelsmes kapsula (hidroksipropilmetilceluloze (HPMC), krāsviela: E171 (titāna dioksīds). 

 

lietošana
Bērniem vecumā līdz 12 gadiem, pieaugušiem vīriešiem un vecākiem cilvēkiem viena kapsula vienu reizi dienā no rīta; pusaudzēm vecumā pēc 12 gadiem un pieaugušām sievietēm divas kapsulas vienu reizi dienā no rīta, vai pēc speciālista norādījuma. 

 

ražotājs

Laboratoires NHCO Nutrition, Francija

Skatīt reģistros