Olimp Labs Gold Omega 3 D3+K2, 30 kapsulas
Olimp Labs Gold Omega 3 D3+K2, 30 kapsulas
Olimp Labs Gold Omega 3 D3+K2, 30 kapsulas
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Olimp Labs Gold Omega 3 D3+K2, 30 kapsulas

15,33€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Unikāls, jaunākās paaudzes spēcīgs bioaktīvs komplekss, kas satur vērtīgās omega - 3 nepiesātinātāstaukskābes ļoti augstā koncentrācijā dabīgā formā, D3 vitamīnu augstā devā un dabīgu K2 natto MK-7 vitamīnu, kas nodrošina optimālu izmantošanu organismā. Vitamīns K2 natto ir dabīga K vitamīna aktīvā forma menahinons-7 jeb MK-7 ar pilnīgāku2 izmantošanu organismā, salīdzinot ...
Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Unikāls, jaunākās paaudzes spēcīgs bioaktīvs komplekss, kas satur vērtīgās omega - 3 nepiesātinātāstaukskābes ļoti augstā koncentrācijā dabīgā formā, D3 vitamīnu augstā devā un dabīgu K2 natto MK-7 vitamīnu, kas nodrošina optimālu izmantošanu organismā. Vitamīns K2 natto ir dabīga K vitamīna aktīvā forma menahinons-7 jeb MK-7 ar pilnīgāku2 izmantošanu organismā, salīdzinot ar citām K vitamīna formām. 1, 2 K vitamīns organismā piedalās kaulu mineralizācijā, kas palīdz uzturēt kaulu veselību; kā arī veicina normālu asinsreci. Organismā omega - 3 neaizstājamās taukskābes neveidojas, tāpēc tās ir jāuzņem ar uzturu - zivīm vai papildus zivju eļļas veidā. Regulāra omega - 3 taukskābju lietošana uzturā ir nepieciešamas vispārējai veselībai, normālai un pilnvērtīgai organisma darbībai. Omega - 3 nepiesātinātās taukskābes: DHS palīdz uzturēt normālu redzi un smadzeņu darbību; Labvēlīgo ietekmi panāk katru dienu uzņemot 250mg DHS. EPS un DHS veicina normālu sirds darbību; Labvēlīgo ietekmi panāk katru dienu uzņemot 250mg EPS un DHS. D vitamīns organismā sintezējas ādā saules starojuma ietekmē, tomēr šī endogēnā sintēze ir pakļauta ievērojamām svārstībām, kas atkarīgas no gadalaika; endogēnā sintēze organismā ir ierobežota īpaši rudenī un ziemā, tāpēc to ieteicams papildus uzņemt ar uzturu. D vitamīns palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs, veicina normālu kalcija un fosfora uzsūkšanos un izmantošanu organismā, tādējādi palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību, nodrošina normālu muskuļu darbību un veicina normālu imūnsistēmas darbību. Sastāvā ietvertais E vitamīns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Ieteicams lietot kā efektīvu nepiesātināto taukskābju avotu sirds, asinsrites un kaulu veselībai, normāla D3 un K2 vitamīnu līmeņa uzturēšanai un deficīta mazināšanai. Īpaši ieteicams lietot cilvēkiem ar paaugstinātu holesterīna līmeni, kas lieto statīnus; sievietēm menopauzes laikā, vīriešiem pēc 35g. v. , smēķētājiem, vecākiem cilvēkiem, kā arī cilvēkiem rudens-ziemas periodā, kuri maz lieto vai nelieto zivis uzturā un maz uzturās saulē.
sastāvs
Koncentrēta zivju eļļa, kas satur omega-3taukskābes, kapsulas apvalks (želatīns), mitrumuzturētājs (glicerīns), ūdens, menahinons-7, kas iegūts sojas fermentācijas ceļā, d-alfa tokoferols, holekalciferols, krāsviela (amonija sulfīta karamele).  
lietošana
1 kapsula dienā, ēšanas laikā, lai nodrošinātu labāku uzsūkšanos organismā. Bērniem līdz 2 gadu vecumam lietot nav ieteicams! 
ražotājs

Olimp Laboratories Sp.z.o.o., Polija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 150 reizes