-30% jaunums
Versan shots, 10 ml x 20 ampulas
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Versan shots, 10 ml x 20 ampulas

23,70€ 16,59€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

VERSAN SHOTS - dzeramais šķidrums ar izcilu garšu, kas paredzēts locītavu atbalstam, lietojot vienu reizi dienā. VERSAN SHOTS - ĪPAŠI IZSTRĀDĀTA FORMULA LOCĪTAVĀM. Dzeramais šķidrums ar izcilu garšu, kas paredzēts locītavu atbalstam, lietojot vienu reizi dienā. VERSAN SHOTS papildina uzturu ar uzturvielām: kolagēnu, hondroitīnu, glikozamīnu, hialuronskābi, vitamīnu C un D3 ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

VERSAN SHOTS - dzeramais šķidrums ar izcilu garšu, kas paredzēts locītavu atbalstam, lietojot vienu reizi dienā. VERSAN SHOTS - ĪPAŠI IZSTRĀDĀTA FORMULA LOCĪTAVĀM. Dzeramais šķidrums ar izcilu garšu, kas paredzēts locītavu atbalstam, lietojot vienu reizi dienā. VERSAN SHOTS papildina uzturu ar uzturvielām: kolagēnu, hondroitīnu, glikozamīnu, hialuronskābi, vitamīnu C un D3. Locītavas ir vieni no svarīgākajiem orgāniem, kas nodrošina kustības, nodrošinot kustību funkciju ar nepieciešamo amplitūdu un elastīgumu. Līdzīgi citiem orgāniem un audiem, locītavās nepārtraukti notiek veco audu noārdīšanās un jaunu audu veidošanās. Palielinoties vecumam, skrimšļa audu noārdīšanās nenovēršami paātrinās, salīdzinot ar jaunu skrimšļu audu veidošanos. Jauna ekstracelulārā materiāla veidošanās un norādīšanās līdzsvaru ietekmē ne tikai vecums, bet arī locītavu pārslodze, kustību trūkums, ģenētiski faktori, nepieciešamo vielu trūkums un daudzi citi apstākļi. Ir svarīgi rūpēties par savām locītavām, sabalansējot savu darba un atpūtas režīmu, veicot atbilstošus vingrinājumus un, protams, nodrošināt savas locītavas ar uzturvielām.

sastāvs

Ūdens, mitrumuzturētājs - glicerīns, hondroitīna sulfāts, hidrolizēts kolagēns, fruktoze, D-glikozamīna sulfāts, skābuma regulētājs - citronskābe, L-askorbīnskābe (vitamīns C), apelsīnu aromatizētājs, nātrija hialuronāts, konservants - kālija sorbāts, citronu aromatizētājs, holekalciferols (vitamīns D3).

lietošana
Pieaugušajiem ieteicams lietot 1 flakona saturu dienā ēdienreizes laikā. Pirms lietošanas sakratīt. Lai panāktu labvēlīgo ietekmi, ieteicams lietot 2-3 mēnešus.
ražotājs

UAB Valentis, Lietuva

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 48 reizes