Par produktu

Versan shots papildina uzturu ar uzturvielām: kolagēnu, hondroitīnu, glikozamīnu, hialuronskābi, vitamīnu C un D3. Locītavas ir vieni no svarīgākajiem orgāniem, kas nodrošina kustības, nodrošinot kustību funkciju ar nepieciešamo amplitūdu un elastīgumu. Līdzīgi citiem orgāniem un audiem, locītavās nepārtraukti notiek veco audu noārdīšanās un jaunu audu veidošanās. Palielinoties vecumam, skrimšļa audu noārdīšanās nenovēršami paātrinās, salīdzinot ar jaunu skrimšļu audu veidošanos. Jauna ekstracelulārā materiāla veidošanās un norādīšanās līdzsvaru ietekmē ne tikai vecums, bet arī locītavu pārslodze, kustību trūkums, ģenētiski faktori, nepieciešamo vielu trūkums un daudzi citi apstākļi. Ir svarīgi rūpēties par savām locītavām, sabalansējot savu darba un atpūtas režīmu, veicot atbilstošus vingrinājumus un, protams, nodrošināt savas locītavas ar uzturvielām.
sastāvs
Ūdens, mitrumuzturētājs - glicerīns, hondroitīna sulfāts, hidrolizēts kolagēns, fruktoze, D-glikozamīna sulfāts, skābuma regulētājs - citronskābe, L-askorbīnskābe (vitamīns C), apelsīnu aromatizētājs, nātrija hialuronāts, konservants - kālija sorbāts, citronu aromatizētājs, holekalciferols (vitamīns D3).
lietošana
Pieaugušajiem ieteicams lietot 1 flakona saturu dienā ēdienreizes laikā. Pirms lietošanas sakratīt. Lai panāktu labvēlīgo ietekmi, ieteicams lietot 2-3 mēnešus.
ražotājs

UAB Valentis, Lietuva

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 149 reizes

Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5
5
Balstoties uz 2 atsauksmēm

Ielogojies un atstāj atsauksmi

Andris Gàlins

29.06.2023
Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5

Paldies,labs produkts,patīkama garša. Laba akcijas cena un ātra piegāde.

Santa Strazdiņa

21.05.2023
Rating 4 Rating 4 Rating 4 Rating 4 Rating 4