LYLBIOTIC, 6 kapsulas | internetaptieka.lv
LYLBIOTIC, 6 kapsulas | internetaptieka.lv
LYLBIOTIC, 6 kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

1 Atsauksmes

LYLBIOTIC, 6 kapsulas

6,69€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Augstas aktivitātes pienskābo, bifidobaktēriju un Saccharomyces komplekss ar Orafti® inulīnu. Pilnvērtīgākā atlase organisma mikroflorai. LYLBIOTIC atjauno mikrofloru un veicina labvēlīgo baktēriju veidošanos zarnās, uzlabo gremošanu, palīdz nodrošināt normālu vielmaiņu, novērš aizcietējumu rašanos. 1 LYLBIOTIC kapsula satur 28 miljardus to pašu baktēriju, kas mīt cilvēka kuņģa - zarnu traktā. Sastāvā esošās ...
Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Augstas aktivitātes pienskābo, bifidobaktēriju un Saccharomyces komplekss ar Orafti® inulīnu. Pilnvērtīgākā atlase organisma mikroflorai. LYLBIOTIC atjauno mikrofloru un veicina labvēlīgo baktēriju veidošanos zarnās, uzlabo gremošanu, palīdz nodrošināt normālu vielmaiņu, novērš aizcietējumu rašanos. 1 LYLBIOTIC kapsula satur 28 miljardus to pašu baktēriju, kas mīt cilvēka kuņģa - zarnu traktā. Sastāvā esošās 9 sugu koloniju formējošās B. infantis, B. lactis, B. longum, L. casei, L. gasseri, L. plantarum, L. reuteri, S. boulardii aizsargātas ar unikālu, inovatīvu, patentētu augu izcelsmes kapsulas apvalku DRcaps™. DRcaps™ kapsulas pagarina baktēriju kultūru dzīvotspēju un pasargā baktēriju kultūras no ārējās vides negatīvās ietekmes uzglabāšanas laikā, veicina produkta stabilitāti, neitralizē smaržu un pēcgaršu kā arī aizsargā no kuņģa skābes. Baktērijas aktivizējas tikai pēc nokļūšanas zarnās.
sastāvs
Inulīns, apjoma palielinātāji taukskābju magnija sāļi un silīcija dioksīds; augu izcelsmes hidroksipropilmetilcelulozes (HPMC) kapsulas apvalks; Lactobacillus reuteri; Bifidobacterium lactis; Lactobacillus casei; Lactobacillus gasseri; Lactobacillus plantarum; Saccharomyces boulardii; Bifidobacterium infantis; Lactobacillus rhamnosus; Bifidobacterium longum; attīrīts ūdens. 
lietošana
Pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma: 1 kapsula (405 mg). Lietošana: pirms ēdienreizes, uzdzerot glāzi ūdens. Par ieteicamo lietošanas ilgumu ieteicams konsultēties ar ārstniecības personu. Ja lietojat antibiotikas, produktu var sākt lietot antibiotiku kursa laikā vai uzreiz pēc antibiotiku kursa beigām.
ražotājs

SIA „pharm&med”

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 65 reizes

5
Balstoties uz 1 atsauksmēm

Ielogojies un atstāj atsauksmi

Svetlana Bormane

09.03.2023