Maalox, 250 ml | internetaptieka.lv
Maalox, 250 ml | internetaptieka.lv
Maalox, 250 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Maalox, 250 ml

Zīmols: Maalox
5,80€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

šīs zāles lieto grēmu un barības vada - kuņģa atviļņa simptomātiskai ārstēšanai pieaugušajiem (un bērniem no 15 g. v. ). Maalox pasargā barības vada, kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas gļotādu. Grēmas un barības vada - kuņģa atvilni var izraisīt diētas izmaiņas (skābi vai asi ēdieni, alkohols u. c. ) vai dažas ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

šīs zāles lieto grēmu un barības vada - kuņģa atviļņa simptomātiskai ārstēšanai pieaugušajiem (un bērniem no 15 g. v. ). Maalox pasargā barības vada, kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas gļotādu. Grēmas un barības vada - kuņģa atvilni var izraisīt diētas izmaiņas (skābi vai asi ēdieni, alkohols u. c. ) vai dažas zāles (aspirīns, pretiekaisuma līdzekļi u. c. ). Konsultējieties par savu problēmu ar ārstu vai farmaceitu.
sastāvs
Aktīvās vielas: 100 ml suspensijas satur: magnija hidroksīdu (Magnesii hydroxidum) 4 g, alumīnija hidroksīdu (Aluminii hydroxidum) 3,5 g,1 ml suspensijas satur: magnija hidroksīdu (Magnesii hydroxidum) 40 mg, alumīnija hidroksīdu (Aluminii hydroxidum) 35 mg 
lietošana
TIKAI PIEAUGUŠAJIEM (un bērniem no 15 g.v.).Zāles lieto pēc nepieciešamības, rodoties grēmām vai atvilnim: lieto 1 ēdamkaroti (15 ml) suspensijas. Nedrīkst lietot vairāk par 6 ēdamkarotēm dienā. Suspensiju pirms lietošanas saskalot! 
ražotājs

Sanofi-aventis S.p.A. Viale Europe, Itālija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 70 reizes