Maalox 400, 40 košļājamās tabletes (nesatur cukuru) | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Maalox 400, 40 košļājamās tabletes (nesatur cukuru)

Zīmols: Maalox

6,57€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Maalox 400, 40 košļājamās tabletes Maalox ir antacīds līdzeklis. šīs zāles paredzētas grēmu un barības vada - kuņģa atviļņa simptomātiskai ārstēšanai pieaugušajiem (un bērniem no 15 g. v. ). Grēmas un barības vada - kuņģa atvilni var izraisīt diētas izmaiņas (skābi vai asi ēdieni, alkohols u. c. ) vai dažas ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Maalox 400, 40 košļājamās tabletes Maalox ir antacīds līdzeklis. šīs zāles paredzētas grēmu un barības vada - kuņģa atviļņa simptomātiskai ārstēšanai pieaugušajiem (un bērniem no 15 g. v. ). Grēmas un barības vada - kuņģa atvilni var izraisīt diētas izmaiņas (skābi vai asi ēdieni, alkohols u. c. ) vai dažas zāles (aspirīns, pretiekaisuma līdzekļi u. c. ).

sastāvs

Aktīvās vielas: Alumīnija hidroksīds (Aluminii hydroxidum) 400 mg (atbilst 200 mg alumīnija oksīda), magnija hidroksīds (Magnesii hydroxidum) 400 mg. 

lietošana
Iekšķīgai lietošanai. TIKAI PIEAUGUŠAJIEM (bērniem no 15 g.v.):Zāles lietojamas pēc nepieciešamības: rodoties grēmām vai atvilnim, sūkā vai košļā 1-2 tabletes.Maksimālais lietošanas reižu skaits dienā: 6 reizes. Nedrīkst lietot vairāk par 12 tabletēm dienā.Šīs zāles nepārtrauktā režīmā drīkst lietot 10 dienas. 
ražotājs

Sanofi-aventis S.p.A., Itālija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 123 reizes