Magne B6 Fast (magnijs B6) 150 mg, 20 paciņas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 4 Rating 4 Rating 4 Rating 4 Rating 4

2 Atsauksmes

Magne B6 Fast (magnijs B6) 150 mg, 20 paciņas

Zīmols: Magne B6

12,49€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Magne B6 Fast (magnijs B6) 150 mg, 20 paciņas Magnijs un B6 vitamīns palīdz mazināt nogurumu, un B9 vitamīns veicina normālas psiholoģiskās funkcijas, piemēram, noturību pret stresu. Magne B6 Fast ir viegli lietojams produkts, kas piegādā Jūsu organismam magniju, B6 un B9 vitamīnus. Magne B6 Fast ir pieejams mutē šķīstošu ...

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Magne B6 Fast (magnijs B6) 150 mg, 20 paciņas Magnijs un B6 vitamīns palīdz mazināt nogurumu, un B9 vitamīns veicina normālas psiholoģiskās funkcijas, piemēram, noturību pret stresu. Magne B6 Fast ir viegli lietojams produkts, kas piegādā Jūsu organismam magniju, B6 un B9 vitamīnus. Magne B6 Fast ir pieejams mutē šķīstošu granulu veidā ar patīkamu citrona garšu. Jūs to varat lietot jebkurā brīdī; nav nepieciešams uzdzert ūdeni. Tas satur: Magniju un B6 vitamīnu, kas palīdz samazināt nogurumu un nespēku, palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu; veicina normālas nervu sistēmas un psiholoģiskās funkcijas; B9 vitamīnu, kas veicina normālas psiholoģiskās funkcijas, piemēram, noturību pret stresu (emocionāls nogurums). Magne B6 Fast nesatur cukuru.

sastāvs

Magnija citrāts, magnija hidrogēncitrāts, apjoma palielinātāji: ksilīts un maltīts; skābe: citronskābe; skābuma regulētājs: kalcija karbonāts; biezinātājs: nātrija karboksimetilceluloze; aromatizētājs; saldinātājs: steviolglikozīdi; pteroilmonoglutamīnskābe (folskābe - B9 vitamīns); piridoksīna hidrohlorīds (B6 vitamīns). 

lietošana
bērniem no 6 līdz 13 gadiem: 1 paciņa dienā bērniem, kas vecāki par 14 gadiem, un pieaugušajiem: 2 paciņas dienāNav īpašu ieteikumu par lietošanas laiku.Nav īpaši noteikts lietošanas ilgums.Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu.Nav piemērots bērniem līdz 6 gadu vecumam.Paciņas saturu uzbērt tieši uz mēles. Nav nepieciešams uzdzert ūdeni. 
ražotājs

HERMES PHARMA GES.m.b.H., Austrija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 404 reizes

Rating 4 Rating 4 Rating 4 Rating 4 Rating 4
4
Balstoties uz 2 atsauksmēm

Ielogojies un atstāj atsauksmi

Анастасия. Свиридова

17.02.2024
Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5

Aira Šmite

10.09.2023
Rating 3 Rating 3 Rating 3 Rating 3 Rating 3