Magne B6 (magnijs B6) šķīdums, 10 ampulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Magne B6 (magnijs B6) šķīdums, 10 ampulas

Zīmols: Magne B6

9,86€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Magne B6 (magnijs B6) šķīdums ir Minerālvielu piedeva. Šīs zāles satur magniju. Konstatēta izolēta vai ar citu nepietiekamību saistīta magnija deficīta ārstēšanai. Par iespējamu magnija deficītu var liecināt vairāku turpmāk nosaukto simptomu kombinācija: nervozitāte, aizkaitināmība, neliela trauksme, pārejoša noguruma sajūta un nelieli miega traucējumi; trauksmes pazīmes, piemēram, spazmas kuņģazarnu traktā ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Magne B6 (magnijs B6) šķīdums ir Minerālvielu piedeva. Šīs zāles satur magniju. Konstatēta izolēta vai ar citu nepietiekamību saistīta magnija deficīta ārstēšanai. Par iespējamu magnija deficītu var liecināt vairāku turpmāk nosaukto simptomu kombinācija: nervozitāte, aizkaitināmība, neliela trauksme, pārejoša noguruma sajūta un nelieli miega traucējumi; trauksmes pazīmes, piemēram, spazmas kuņģazarnu traktā vai sirdsklauves normālas sirds funkcijas apstākļos; muskuļu krampji un trīce. Magnija piedevu lietošana var mazināt šos simptomus. Magnija deficīts var būt: 1. primārs vielmaiņas traucējumu dēļ (hroniska iedzimta hipomagniēmija); 2. sekundārs, ko izraisījusi nepietiekama magnija uzņemšana (ļoti slikts uzturs, alkoholisms, tikai parenterāla barošana), gastrointestināla malabsorbcija jeb traucēta uzsūkšanās no kuņģa un zarnu trakta (hroniska caureja, gremošanas trakta fistulas, hipoparatireoze), pārmērīga izdalīšanās caur nierēm (nieru kanāliņu defekti, pastiprināta urīna izdalīšanās, pārmērīga urīndzenošo līdzekļu lietošana, hronisks pielonefrīts, primārs hiperaldosteronisms, ārstēšana ar cisplatīnu).

sastāvs

Magnija laktāta dihidrāts (Magnesii lactas dihydricus), magnija pidolāts (Magnesii pidolas) un vitamīns B6 jeb piridoksīna hidrohlorīds (Pyridoxini hydrochloridum).Viena ampula (10 ml) satur: 186 mg magnija laktāta dihidrāta, kas atbilst 100 mg Mg2+ (4,12 mmol), 936 mg magnija pidolāta, 10 mg piridoksīna hidrohlorīda.

lietošana
Vienmēr lietojiet MAGNE B6 tā, kā norādīts šajā lietošanas instrukcijā. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Pieaugušajiem: 3 - 4 ampulas dienā, sadalot 2 - 3 devās, kas jāiedzer ēdienreizes laikā. Lietošana bērniem, Bērniem un zīdaiņiem ar ķermeņa masu virs 10 kg: 10 - 30 mg/kg dienā (0,4 - 1,2 mmol/kg dienā), t. i., 1 - 4 ampulas dienā, sadalot 2 ─ 3 devās, kas jāiedzer ēdienreizes laikā. Ja Jums liekas ka MAGNE B6 iedarbība ir par stipru vai par vāju, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. 
ražotājs

UNITHER LIQUID MANUFACTURING, COOPERATION PHARMACEUTIQUE FRANCAISE, Francija, SANOFI-AVENTIS Zrt., Ungārija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 252 reizes