Mastodynon N, pilieni iekšķīgai lietošanai, 100 ml | internetaptieka.lv
Mastodynon N, pilieni iekšķīgai lietošanai, 100 ml | internetaptieka.lv
Mastodynon N, pilieni iekšķīgai lietošanai, 100 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Mastodynon N, pilieni iekšķīgai lietošanai, 100 ml

Zīmols: Mastodynon

20,59€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Jūsu zāles sauc Mastodynon N pilieni iekšķīgai lietošanai. Mastodynon N pilieni ir augu izcelsmes ginekoloģisks līdzeklis, lietojams ārstēšanā sievietēm sekojošos gadījumos: 1. Mastodīnija (sāpīgi un piebrieduši krūšu dziedzeri), fibrocistiska mastopātija 2. Premenstruālais sindroms 3. Menstruālā cikla traucējumi. Pastāvīgu, neskaidru vai atkārtotu sūdzību gadījumā jākonsultējas ar ārstu, jo slimībai var būt ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Jūsu zāles sauc Mastodynon N pilieni iekšķīgai lietošanai. Mastodynon N pilieni ir augu izcelsmes ginekoloģisks līdzeklis, lietojams ārstēšanā sievietēm sekojošos gadījumos: 1. Mastodīnija (sāpīgi un piebrieduši krūšu dziedzeri), fibrocistiska mastopātija 2. Premenstruālais sindroms 3. Menstruālā cikla traucējumi. Pastāvīgu, neskaidru vai atkārtotu sūdzību gadījumā jākonsultējas ar ārstu, jo slimībai var būt nepieciešama medicīniska izmeklēšana.
sastāvs
Aktīvās vielas: Iris, Caulophyllum thalictroides, Cyclamen, Agnus castus, Lilium tigrinum, Ignatia. 
lietošana
Pa 30 pilieniem 2 reizes dienā iepilinot nelielā ūdens daudzumā no rīta un vakarā. Pilieni jālieto vismaz 3 mēnešus, arī menstruāciju laikā. 
ražotājs

Kerschensteinerstrasse 11-15, Vācija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 105 reizes