Medela Harmony piena sūknis, 1 gb. | internetaptieka.lv
Medela Harmony piena sūknis, 1 gb. | internetaptieka.lv
Medela Harmony piena sūknis, 1 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

Medela Harmony piena sūknis, 1 gb.

Zīmols: Medela

48,49€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Izmantojiet parocīgo mātes krūts piena sūknīti Harmony ar bifāzisku retinājumu. Krūts iztukšošana ar sūknīti ir mazāk nogurdinoša un daudz ātrāka. Augsta efektivitāte, radīts ātrai un pastiprinātai piena atplūdes nodrošināšanai, Īpaša divu fāžu atsūkšana, vairāk kā citi līdzīgi atsūcēji atdarina zīdaiņa zīdīšanas aktu, Īpaši veidotā krūts satveršanas uzlika SoftFi un krūts ...

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

AS Citadele banka
Luminor Bank AS
Revolut Bank UAB
SEB Banka AS
Swedbank AS
Google Pay
Apple Pay
mastercard
visa

Par produktu

Izmantojiet parocīgo mātes krūts piena sūknīti Harmony ar bifāzisku retinājumu. Krūts iztukšošana ar sūknīti ir mazāk nogurdinoša un daudz ātrāka. Augsta efektivitāte, radīts ātrai un pastiprinātai piena atplūdes nodrošināšanai, Īpaša divu fāžu atsūkšana, vairāk kā citi līdzīgi atsūcēji atdarina zīdaiņa zīdīšanas aktu, Īpaši veidotā krūts satveršanas uzlika SoftFi un krūts satvērēja vairogs ir izgatavoti no sevišķi mīksta materiāla, efektīvāk pieguļ, efektīvi stimulē krūts galus un oreolu, Ergonomisks rokturis-svira, rada ērtu atsūkšanu, māte savu ķermeni nav spiesta turēt vertikāli, var ērti iekārtoties jebkurā pozā, Ērta pudele, membrānas, to vāciņi un maisiņi - tādi paši, kā visiem MEDELA sūkņu modeļiem, Portatīvs, kompakts, viegls. Harmony ideāli piemērots māmiņām, kas savu mazuli galvenokārt baro ar krūti un kuru prombūtne saistībā ar darbu vai citiem apstākļiem, ir ļoti bieža.
lietošana
Divu fāžu atsūkšanas tehnika maksimāli tuvinās un imitēs dabisko zīdaiņa zīdīšanas aktu.Zemāka retinājuma impulsācija-stimulēšana Uzsākot atsūkšanu no krūtīm, spiežot virzuļa īsāko rokturi, sākotnēji tiek imitēts krūts gala satveršanas-kairināšanas reflekss, tieši ar tādu retinājuma pakāpi, ar kādu to veic zīdainis, tas nodrošina spēcīgu piena izdali no krūšu piena dziedzeriem uz piena izvadkanāliem un pieplūdi krūtsgalam. Augstāka retinājuma impulsācija- atslaukšana Tad kad tiek sasniegta spēcīga piena atdalīšanās, spiež sūkņa Harmony virzuļa roktura garo plecu un sāk atslaukšanas fāzi, sūknis līdzīgi kā zīdainis, šajā brīdī krūts gals tiks ievilkts stingrāk, radot pastiprinātu retinājumu, tas paātrinās piena izdali no krūts dziedzeriem. 
ražotājs

Medela AG, Šveice.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 50 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi