Medela Purelan ziede, 7 g | internetaptieka.lv
Medela Purelan ziede, 7 g | internetaptieka.lv
Medela Purelan ziede, 7 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

0 Atsauksmes

Medela Purelan ziede, 7 g

Zīmols: Medela

8,16€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Medela Purelan ziede.Dabisks līdzeklis grūtnieču un ar krūti barojošu sieviešu krūts galu kopšanai. Barošana ar krūti sniedz daudz prieka mātei un bērnam. Tomēr šajā laikā krūtis jākopj daudz rūpīgāk, nekā parasti, lai izvairītos no krūts galu saplaisāšanas.Krūšu kopšanas ziede PureLan™ 100 - ideāls līdzeklis profilaksei un ārstēšanai. Līdzekļa eļļainā substance piesātina ...

Par produktu

Medela Purelan ziede.Dabisks līdzeklis grūtnieču un ar krūti barojošu sieviešu krūts galu kopšanai. Barošana ar krūti sniedz daudz prieka mātei un bērnam. Tomēr šajā laikā krūtis jākopj daudz rūpīgāk, nekā parasti, lai izvairītos no krūts galu saplaisāšanas.Krūšu kopšanas ziede PureLan™ 100 - ideāls līdzeklis profilaksei un ārstēšanai. Līdzekļa eļļainā substance piesātina, nomierina un atjauno sausu un sāpīgu krūšu galu gļotādu. PureLan100 var izmantot arī deguna, lūpu apvidus u.c. ādas un gļotādu ieplaisājumu, kairinājumu, apsārtumu samazināšanai, kas radušies saaukstēšanās laikā. Izmantojams ādas apsārtuma samazināšanai, kas radies autiņbiksīšu lietošanas rezultātā.
sastāvs
100% lanolīns, attīrīts, bez piedevām un konservantiem.
lietošana
Nav nepieciešams ziedi noņemt pirms mazuļa zīdīšanas ar krūti. Ziedi var arī lietot uz lūpām vai arī uz sausu mazuļa ādu.
ražotājs

Medela AG, Šveice.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 171 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi