Melatonin Vitabalans 3 mg, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Melatonin Vitabalans 3 mg, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Melatonin Vitabalans 3 mg, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Melatonin Vitabalans 3 mg, 30 tabletes

13,40€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Melatonin Vitabalans aktīvā viela melatonīns ir viens no  organisma izstrādātajiem dabiskajiem hormoniem.Melatonin Vitabalans lieto vairāku laika joslu šķērsošanas izraisītu miega traucējumu (jet-lag) īslaicīgai  mazināšanai pieaugušajiem. Tie rodas šķērsojot vairākas laika joslas – ceļojot uz austrumiem vai rietumiem – un simptomus rada laika atšķirība.Nelietojiet Melatonin Vitabalans citu miega traucējumu ārstēšanai.Ja pēc ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau 22. jūlijā

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

AS Citadele banka
Luminor Bank AS
Revolut Bank UAB
SEB Banka AS
Swedbank AS
Google Pay
Apple Pay
mastercard
visa

Par produktu

Melatonin Vitabalans aktīvā viela melatonīns ir viens no  organisma izstrādātajiem dabiskajiem hormoniem.Melatonin Vitabalans lieto vairāku laika joslu šķērsošanas izraisītu miega traucējumu (jet-lag) īslaicīgai  mazināšanai pieaugušajiem. Tie rodas šķērsojot vairākas laika joslas – ceļojot uz austrumiem vai rietumiem – un simptomus rada laika atšķirība.Nelietojiet Melatonin Vitabalans citu miega traucējumu ārstēšanai.Ja pēc 5 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.

sastāvs

Aktīvā viela ir melatonīns.Katra 3 mg tablete satur 3 mg melatonīna.Citas sastāvdaļas ir: Kalcija hidrogēnfosfāta dihidrāts, Mikrokristāliskā celuloze, Magnija stearāts, Koloidāls bezūdens silīcijs, Preželatinizēta kukurūzas ciete.

lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Parastā deva ir viena 3 mg tablete vienu reizi dienā pēc lidojuma, kas izraisījis vairāku laika joslu šķērsošanas miega traucējumus, pirms gulētiešanas pēc vietējā laika, sākot no nokļūšanas ceļojuma gala mērķī ne ilgāk par 4 dienām. Ir svarīgs melatonīna lietošanas laiks. Deva jālieto pirms gulētiešanas (pēc vietējā laika). Tabletes jānorij uzdzerot glāzi ūdens. Ieteicams nelietot uzturu 2 st. pirms vai 2 st. pēc plānotā melatonīna lietošanas laika.
ražotājs

Vitabalans Oy, Somija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 110 reizes