Melatonin Vitabalans 3 mg, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Melatonin Vitabalans 3 mg, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Melatonin Vitabalans 3 mg, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Melatonin Vitabalans 3 mg, 30 tabletes

12,81€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Melatonin Vitabalans aktīvā viela melatonīns ir viens no  organisma izstrādātajiem dabiskajiem hormoniem.Melatonin Vitabalans lieto vairāku laika joslu šķērsošanas izraisītu miega traucējumu (jet-lag) īslaicīgai  mazināšanai pieaugušajiem. Tie rodas šķērsojot vairākas laika joslas – ceļojot uz austrumiem vai rietumiem – un simptomus rada laika atšķirība.Nelietojiet Melatonin Vitabalans citu miega traucējumu ārstēšanai.Ja pēc ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Melatonin Vitabalans aktīvā viela melatonīns ir viens no  organisma izstrādātajiem dabiskajiem hormoniem.Melatonin Vitabalans lieto vairāku laika joslu šķērsošanas izraisītu miega traucējumu (jet-lag) īslaicīgai  mazināšanai pieaugušajiem. Tie rodas šķērsojot vairākas laika joslas – ceļojot uz austrumiem vai rietumiem – un simptomus rada laika atšķirība.Nelietojiet Melatonin Vitabalans citu miega traucējumu ārstēšanai.Ja pēc 5 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.
sastāvs
Aktīvā viela ir melatonīns.Katra 3 mg tablete satur 3 mg melatonīna.Citas sastāvdaļas ir: Kalcija hidrogēnfosfāta dihidrāts, Mikrokristāliskā celuloze, Magnija stearāts, Koloidāls bezūdens silīcijs, Preželatinizēta kukurūzas ciete.
lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Parastā deva ir viena 3 mg tablete vienu reizi dienā pēc lidojuma, kas izraisījis vairāku laika joslu šķērsošanas miega traucējumus, pirms gulētiešanas pēc vietējā laika, sākot no nokļūšanas ceļojuma gala mērķī ne ilgāk par 4 dienām. Ir svarīgs melatonīna lietošanas laiks. Deva jālieto pirms gulētiešanas (pēc vietējā laika). Tabletes jānorij uzdzerot glāzi ūdens. Ieteicams nelietot uzturu 2 st. pirms vai 2 st. pēc plānotā melatonīna lietošanas laika.
ražotājs

Vitabalans Oy, Somija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 374 reizes