Mepiform plāksteris 4 x 30 cm, 5 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

0 Atsauksmes

Mepiform plāksteris 4 x 30 cm, 5 gb.

Zīmols: Mepiform

56,47€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Pašlīpošs silikona pārsējs rētu ārstēšanaiMepiform ir plāns, maz pamanāms un ērti lietojams pārsējs (poliuretāns un neausts materiāls) ar mīkstu silikona slāņa pārklājumu.

Par produktu

Pašlīpošs silikona pārsējs rētu ārstēšanaiMepiform ir plāns, maz pamanāms un ērti lietojams pārsējs (poliuretāns un neausts materiāls) ar mīkstu silikona slāņa pārklājumu.
sastāvs
Safetac ir patentēta mīkstā silikona pielipšanas tehnoloģija. Safetac pārsējs maigi, bet droši pielīp ādai, netraumē epidermu un nerada sāpes pārsēja noņemšanas laikā. 
lietošana
Mepiform ir paredzēts vecu un jaunu hipertrofisku un keloīdu rētu ārstēšanai. Pārsēju lieto arī slēgtu brūču pārsiešanai, tādejādi novēršot hipertrofisku rētu un keloīdu veidošanos.Atveriet iepakojumu un izņemiet pārsēju. Pēc vajadzības piegrieziet vajadzīgo formu, pārsēju ņemot vismaz 1 cm lielāku par rētu. Pārliecinieties, ka āda Mepiform uzklāšanas vietā ir sausa. Lietojot pārsēju kopā ar ziedēm vai krēmiem, uzklājiet to tā, lai tas pārsegtu ar krēmu ieziesto ādas rajonu. Noņemiet pārsedzošo plēvīti un uzklājiet Mepiform uz rētas/brūces. Izvairieties no pārsēja iestiepšanas.Pārsēja maiņaMepiform optimāli jālieto 24 stundas. Reizi dienā Mepiform ieteicams noņemt, lai apskatītu un nomazgātu ādu. Vienu un to pašu pārsēju var uzklāt atkārtoti. Mepiform var mainīt katras 3 – 7 dienas vai tad, kad tā pielipšanas spējas ir nepietiekamas. Mepiform ir ūdens necaurlaidīgs un var to atstāt mazgājoties dušā. 
ražotājs

Mölnlycke Health Care AB, Zviedrija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 48 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi