Mepilex Border Flex Lite 4 x 5 cm, 10 gb. | internetaptieka.lv
Mepilex Border Flex Lite 4 x 5 cm, 10 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

Mepilex Border Flex Lite 4 x 5 cm, 10 gb.

24,16€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Mepilex Border Flex Lite ir pašlīpošs mīksta silikona putu pārsējs ar elastīgu absorbējošu spilventiņu.
Sterili iepakots.

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Mepilex Border Flex Lite ir plāns "viss vienā" putu pārsējs, kas absorbē eksudātu, notur to pārsējā un saglabā mitru vidi brūcē. Safetac slānis cieši noslēdz brūces malas, neļaujot eksudātam noplūst un nonākt kontaktā ar apkārtējo ādu, līdz minimumam samazinot macerācijas risku. Pateicoties Safetac mīksta silikona slānim, pārsēja nomaiņa norit nesāpīgi, bez brūces un apkārtējo audu bojājuma. Elastīgais brūces spilventiņš veidots pēc 360º Flex Technology, ideāli pielāgojas un paliek noturīgs uzklātajā vietā, uzlabojot pacienta komfortu. Pārsēja pārklājošā plēve ir ūdens necaurlaidīga, tāpēc pārsēju var atstāt, mazgājoties dušā.

sastāvs

Safetac ir patentēta mīkstā silikona ražošanas tehnoloģija, kura samazina pacienta sāpes, traumu brūcei un līdz minimumam samazina audu macerāciju. 360º Flex Technology ir patentēta pārsēja ražošanas tehnoloģija, kas nodrošina pārsēja elastību visos virzienos, tai pat laikā noturot to uzklātajā vietā un uzlabojot pacienta komfortu.

lietošana
Mepilex Border Flex Lite ir paredzēts dažāda veida brūcēm ar zemu un vidēju eksudācijas pakāpi, piemēram, kāju un pēdu čūlas, spiediena radītas čūlas, ķiururģiskas un traumatiskas brūces, nobrāzumi, ādas plīsumi, kā arī trauslas un viegli ievainojamas ādas aizsardzībai. Klīnisku infekcijas pazīmju gadījumā Mepilex Border Flex Lite lietošanu ir atļauts turpināt tad, ja tiek sākta piemērota antibakteriāla terapija.
ražotājs

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 37 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi