Mepore Pro sterils plāksteris 9 x 10 cm, 40 gb. | internetaptieka.lv
Mepore Pro sterils plāksteris 9 x 10 cm, 40 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Mepore Pro sterils plāksteris 9 x 10 cm, 40 gb.

12,64€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Ūdensizturīgs pašlīpošs absorbējošs pārsējs. Mepore Pro ir viskozes materiāla absorbējošs pārsējs brūcē. Kārta, kas nonāk saskarē ar brūci, ir nepielīpoša brūcei. Gaisu caurlaidīgā plēve nodrošina ūdensizturīgu barjeru, kas pasargā no mitruma un bakteriju iekļūšanas brūcē. Mepore Pro labi pieguļ ķermeņa kontūrām. Līpošā kārta ir akrila līme veidota uz ūdens bāzes ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Ūdensizturīgs pašlīpošs absorbējošs pārsējs. Mepore Pro ir viskozes materiāla absorbējošs pārsējs brūcē. Kārta, kas nonāk saskarē ar brūci, ir nepielīpoša brūcei. Gaisu caurlaidīgā plēve nodrošina ūdensizturīgu barjeru, kas pasargā no mitruma un bakteriju iekļūšanas brūcē. Mepore Pro labi pieguļ ķermeņa kontūrām. Līpošā kārta ir akrila līme veidota uz ūdens bāzes. Tā ir ādai saudzīga un nesatur organiskus šķīdinātājus. Līmējošā josla ir pārklāta ar divām aizsargplēvītēm, kas nodrošina aseptisku pārsēja uzklāšanu. Mepore Pro paredzēts viegli vai mēreni eksudējošu brūču, piemēram, ķirurģisko brūču, grieztu brūču un nobrāzumu, pārsiešanai.
sastāvs
Mepore Pro nedrīkst lietot pacienti, kas ir jutīgi pret akrila pārsējiem. 
lietošana
Atveriet sterilo iepakojumu un izņemiet pārsēju. Noņemiet aizsargplēvīti, atsedzot līmējošo virsmu. Nestiepjot pārsēju novietojiet to uz brūces. Stingri nogludiniet līmējošo malu uz ādas, lai panāktu pienācīgu pielipšanu. Uzliekot pārsēju, nestiepiet to! 
ražotājs

Mölnlycke Health Care AB, Zviedrija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 45 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi